To ona wywołała sensację na imprezie Playboya! Kim jest dziewczyna, która pokazała prawie wszystko?

Dziewczyna za wszelką cenę chce zwrócić na siebie uwagę...

Celebrytka

Samoch??d Roku Playboya 2012, Pa??ac Zamoyskich, 20.06.2012, fot. WBF/Piotr Podlewski

Oczy wszystkich gości zgromadzonych na imprezie urodzinowej Playboya były zwrócone na młodą dziewczynę, która pojawiła się w bardzo odważnej kreacji. Dziewczyna zaprezentowała swoje piersi, ledwie przysłonięte sukienką z siateczki. Wszyscy zastanawiali się, kim jest dziewczyna, która zaprezentowała się w odważnej kreacji. Okazuje się, że tą tajemniczą pięknością jest 20-letnia Patrycja Wojnarowska. Skąd możecie ją znać?

Była dziewczyna Leszka Stanka

Stanek Leszek

Dziewczyna wielokrotnie była widywana na salonach w towarzystwie tancerza i aktora, Leszka Stanka. Spotykali się prawie pół roku. Wielu złośliwców twierdzi, że Wojnarowska, podobnie jak Zofia Ślotała, stara się wylansować na znanych znajomych, a nawet partnerach. Myślicie, że coś jest na rzeczy?

Leszek Stanek

Wojnarowska aktualnie związana jest z Lionelem Gasperini, francuskim fotografem, mieszkającym na co dzień w Paryżu. Artysta współpracuje z największymi zagranicznymi gwiazdami i robi kampanie reklamowe na całym świecie, m.in. dla Victoria's Secret i Vogue. Przydatna znajomość...

Była dziewczyna Miśka Koterskiego

Koterski Michal

Faktycznie, Leszek Stanek nie był jej pierwszym znanym partnerem. Młodziutka celebrytka spotykała się wcześniej z Michałem Koterskim. Jej znajomi twierdzą, że nie potrafiła powstrzymać się od chwalenia się znanym partnerem.

Pamiętam jak opowiadała wszystkim, że jest z tym znanym Miśkiem Koterskim, że dzięki temu pojawia się na imprezach, wśród znanych ludzi. Widać było, że bardzo jej na tym zależało - powiedział w rozmowie z Plotek.pl kolega dziewczyny.

Te słowa potwierdzają tylko tezę, że dziewczyna stara się wylansować na znanych znajomych. Cóż... Każdy orze, jak może...

Selekcjonerka modnego klubu

Enklawa

Zastanawia nas w jaki sposób poznała wszystkich znanych celebrytów. Odpowiedź jest bardzo prosta. Przez długi czas była selekcjonerką modnego klubu, do którego bardzo często zagląda warszawka. To od niej zależało, kto wejdzie na imprezę, a kto zostanie przed wejściem, całując klamkę. Takie stanowisko niewątpliwie wzbudzało respekt wśród znanych osób. A wiadomo, że tam, gdzie leje się alkohol, to i znajomości przychodzą łatwiej ;)

Modelka i aktorka

Patrycja Wojnarowska

Poza pracą w nocnym klubie, dziewczyna próbuje swoich sił w modelingu. Na jej publicznym profilu na Facebooku możemy zobaczyć półnagie zdjęcie w bardzo seksownej pozie. Być może, to właśnie próby w świecie modelingu zadecydowały o tym, że rzuciła studia na Uniwersytecie Warszawskim.

Tak, pamiętam, widywałem ją często na wydziale. To było na pierwszym roku. Później zapadła się pod ziemię. Znajomi twierdzą, że widują ją czasami na imprezach - zdradza nam nasze źródło.

Poza sesjami zdjęciowymi, Wojnarowska ma na swoim koncie również teledysk pewnego niszowego artysty. Nie jest to wprawdzie wielka rola, ale do "artystycznego" CV- jak znalazł.

Okazuje się, że Wojnarowska dostaje już pierwsze poważne zlecenia. Niedawno miała sesję okładkową do nowego niemieckiego magazynu, który ukaże się w Polsce. Poza tym Wojnarowska rozebrała się dla francuskiego Playboya. To się nazywa kariera...

Znani znajomi

Patrycja Wojnarowska.

Poza znanymi partnerami, dziewczyna lubi też otaczać się znanymi znajomymi. Na premierze laptopów jednej ze znanych firm, dziewczyna była widziana z Michaliną Manios i początkującym projektantem.

Premiera notebooka Sony Vaio E14P, 20.06.2012, fot. WBF/Eryk Szmitt

Z chęcią pozowała również z uczestnikiem "Fabryki Gwiazd" Nickiem Sinclerem.

Premiera notebooka Sony Vaio E14P, 20.06.2012, fot. WBF/Eryk Szmitt

Swoje piersi dumnie prężyła w towarzystwie Michaliny Manios.

Dziewczyna przyjaźni się również z Marią Wiktorią Wałęsą, Madoxem i wieloma innymi celebrytami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.