Celebrytki zaszalały!!! Kto i co odsłonił

Na imprezę Marcina Mellera nie można przyjść w grzecznym stroju pensjonarki. Tam, gdzie kręcą się rozebrane króliczki Playboya, celebrytki pewnie by się źle czuły w sukienkach za kolano czy dekoltach po szyję. Niektóre z nich odsłoniły sporo! I bardzo dobrze! Bo w polskim show-bizie nie ma za dużo okazji, żeby pokazać się od trochę bardziej ekstrawaganckiej strony.

Małgorzata Rozenek

Rozenek Malgorzata

Perfekcyjna Pani Domu stawia na perfekcyjny wygląd. Tu nic nie jest przypadkowe. Odważna sukienka doskonale podkreślająca zgrabne ciało celebrytki, idealnie pasuje do okoliczności. Uważacie, że Rozenek jest HOT?

Pati Sokół

Sokol Pati

Nigdy nie należeliśmy do wielkich fanów Pati Sokół. Tym razem także nas nie zachwyciła. Prześwitująca, wygnieciona koszula z rozpiętymi guzikami nie dodaje celebrytce uroku. Ale piersi ma ładne.

Sokol Pati

Anna Prus

Samochod Roku Playboya, Palac Zamoyskich, 20.06.2012, fot. WBF

Dziewczyna Majdana jest śliczna. W tej krótkiej sukience z odsłoniętymi plecami wygląda dziewczęco i kusząco. Radku, dobry wybór!

Marina Łuczenko

Luczenko Marina

Jesteśmy prawdziwymi fanami urody młodej piosenkarki. Piękna cera, płaski brzuch, bardzo zgrabne nogi to tylko niektóre jej atuty. Marino pokazuj więcej!

Natalia Lesz

Samochod Roku Playboya, Palac Zamoyskich, 20.06.2012, fot. WBF

Lesz chętnie pokazuje bieliznę. I tym razem nas nie zawiodła. Lubicie ją w takim wydaniu?

Magda Mołek

Samochod Roku Playboya, Palac Zamoyskich, 20.06.2012, fot. WBF

Prezenterka ma zachwycające nogi. Powinna pokazywać je częściej. Też uważacie, że Mołek jest seksi? Chłodne, nieosiągalne blondynki zawsze nas kręciły.

Sylwia Gliwa

Samoch??d Roku Playboya 2012, Pa??ac Zamoyskich, 20.06.2012, fot. WBF/Piotr Podlewski

Po aktorce nie widać już śladów ciąży. A nawet wygląda lepiej niż kiedyś. Czyli to kolejna kobieta, której nienawidzą matki w Polsce? Szczęśliwa, spełniona i jeszcze ma czas na imprezy.

Podoba nam się nowa fryzura Gliwy. Dzięki niej buzia celebrytki jest bardziej wyrazista. Odsłonięte nogi też zaliczamy na plus. Tylko po co tak dokładnie zakryła swój imponujący biust...

Paulina Sykut

Samoch??d Roku Playboya 2012, Pa??ac Zamoyskich, 20.06.2012, fot. WBF/Piotr Podlewski

Paulina stawia na coraz odważniejsze stroje. I często jest o krok od biustowej wpadki. Poprzednio na finale Must be the Music. Teraz na imprezie Playboya.