Jaka ona jest WSPANIAŁA! 5 powodów, dla których uwielbiamy Magdę Mielcarz

Piękna aktorka zachwyca!

Powód 1: Uroda

Mielcarz Magda Magdalena

Magda Mielcarz to jedna z najpiękniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Trudno jej tego nie przyznać. Idealna symetria twarzy, piękny uśmiech, szaro-zielone oczy, piękna skóra, falujące blond włosy... Moglibyśmy tak wymieniać bez końca. Warto również zwrócić uwagę na jej szczupłą sylwetkę. Ona jest IDEALNA!

Magdalena Mielcarz

Podwód 2: Talent

Magdalena Mielcarz

Mielcarz jest niewątpliwie bardzo utalentowana. Swoją karierę rozpoczynała jako modelka. Jako 16-latka rozpoczęła karierę aktorką w filmie "Quo vadis?" Jerzego Kawalerowicza. Artystka spełnia się teraz jako piosenkarka. Współprowadziła również pierwszą edycję "Top Model. Zostań modelką". W zeszłym sezonie mogliśmy się przekonać, że świetnie radzi sobie również jako prowadząca "The Voice of Poland". Zmartwiła nas więc bardzo informacja, że nie zobaczymy jej już w tej roli.

Potwierdzamy, że drugiej edycji programu "The Voice of Poland" w TVP nie będzie - powiedziała nam rzeczniczka Telewizji Polskiej, Agnieszka Dominiak.

Na szczęście możemy podziwiać ją w teledysku na Youtube'ie:

Powód 3: Styl

Magdalena Mielcarz

Aktorkę podziwiamy również za doskonałe wyczucie stylu. Gwiazda wie, w czym wygląda dobrze i jaka kreacja pasuje do danej okazji. Na czerwonym dywanie zachwyca pięknymi sukniami. Na tegorocznym festiwalu w Gdyni zaprezentowała się w przepięknej białej sukni. Wybrała również odpowiednie dodatki.

Na mniej oficjalne wydarzenia wybiera głównie ubrania z kolekcji Roberta Kupisza. Piękna aktorka jest muzą projektanta. Ten grunge'owy styl świetnie komponuje się z jej urodą. Ale wiadomo, że ładnemu, we wszystkim ładnie...

Magdalena Mielcarz

Magdalena Mielcarz

Powód 4: Optymizm

Magdalena Mielcarz

Piękna piosenkarka, gdy tylko pojawia się na salonach, zaraża swoim doskonałym humorem. Zawsze promiennie się uśmiecha! Ach...

Magdalena Mielcarz

Powód 5: Całokształt :)

Magdalena Mielcarz

Krótko mówiąc, Magda Mielcarz jest piękna, utalentowana i świetnie się ubiera. Zaraża wszystkich swoim optymizmem i z uwagą słucha swoich rozmówców (podpatrzyliśmy na jednym z pokazów). Ideał?

Magdalena Mielcarz

Więcej o: