Była dziewczyna Colina Farrella zdradza kulisy jego związku z Alicją Bachledą-Curuś

Jak było naprawdę?
Colin Farrell i Alicja Bachleda-Curuś/FORUM Colin Farrell i Alicja Bachleda-Curuś/FORUM Colin Farrell i Alicja Bachleda-Curuś/FORUM

Wielka miłość?

Tym związkiem żyła cała Polska. Nasza rodaczka rozkochała w sobie hollywoodzkiego playboya Colina Farrella. Miała być wielka i nieskończona miłość, ale kilka miesięcy po narodzinach ich synka, Henry'ego Tadeusza, para rozstała się. Była dziewczyna Colina, pisarka Emma Forest, wydała autobiograficzną książkę "Twój głos w mojej głowie", która rzuca więcej światła na związek Alicji Bachledy-Curuś i aktora.

Twój głos w mojej głowie, emma forrest

Emma Forrest. Emma Forrest. AP / Joe Tabacca

Emma Forest

Emma Forest jest angielską pisarką i scenarzystką. Zaczynała jako dziennikarka, pisała do Vogue'a, Vanity Fair i dziennika Guardian. W wieku 22 lat opublikowała swoją pierwszą powieść. Przeniosła się do Los Angeles. Odnosiła wiele sukcesów i wydawało się, że jest szczęśliwa. Nic bardziej mylnego. Zdiagnozowano u niej chorobę maniakalno-depresyjną (inaczej zaburzenia dwubiegunowe). Miała myśli samobójcze, kaleczyła się, brała udział w libacjach alkoholowych. W 2000 roku próbowała popełnić samobójstwo. Po tym wydarzeniu zaczęła chodzić na terapię do psychoterapeuty, którego w książce nazywa "Dr R". A w 2008 roku poznała Colina Farrella. On też funkcjonuje w powieści pod pseudonimem - jako "Mój Cygański Mąż".

Colin Farrell Colin Farrell Agencja Forum

Colin Farrell

Poznali się w Los Angeles. Emma napisała o nim:

Wygląda jak terrorysta, ale tak naprawdę jest gwiazdą filmową o interesującej reputacji. Siedzimy obok siebie w świetle świec i rozmawiamy.

I tak zaczął się ich romans. Emma Forrest opisała, jak Colin się o nią martwił, jak przysyłał jej prezenty, kiedy pracował w Europie i jak planował ich wspólną przyszłość. I tak nadszedł czas, gdy Colin kręcił w Irlandii film "Ondine", na planie którego poznał Alicję Bachledę-Curuś.

Wszystko układało się bardzo dobrze. Colin zaproponował:

Kiedy wrócę, zróbmy sobie miniaturowego człowieka, który rośnie - powiedział Emmie przez telefon.


Związek kwitnie, para planuje podróż do Stambułu, wspólne święta, a w styczniu mają zacząć starania o dziecko. Pod koniec 2008 roku wszystko wydaje się piękne, Colin wraca do Los Angeles.

Wysyła mi smsa z samolotu  i pisze, że za kilka godzin będzie w moich ramionach i zacznie się nasze prawdziwe wspólne życie. Kiedy przyjeżdża, trzęsie się i mówi: "Potrzebuję przestrzeni". Pytam: "Czy myślałeś, że jeśli będziemy mieli dziecko, to nie odejdziesz? Czy dlatego chciałeś, żebym zaszła w ciążę?" "Możliwe. To może być prawda."

I związek z "Cygańskim Mężem" się skończył.

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell Forum

Związek Alicji i Colina

Kilka miesięcy po rozstaniu Emma spotkała Colina w barze na imprezie branżowej. Rozmawiali, kiedy podeszła do nich aktorka, najprawdopodobniej Alicja, którą pisarka opisała tak:

Aktorka o smukłym ciele w kolorze trufli podchodzi i żartobliwie stwierdza, że w końcu jest gotowa, żeby się z nim przespać. A on na to: "Ha! Nareszcie!". Bo co innego miał powiedzieć? A jej włosy są profesjonalnie ufarbowane i zaczesane do tyłu.

Aktorka się oddaliła, Emma i Colin rozmawiali dalej, a w pewnej chwili trzymali się za rękę i milczeli patrząc sobie w oczy. Wtedy podeszła "Alicja":

Jestem przerażona tym, co powiedziałam. Przecież jesteście razem. Widać, że coś Was łączy.

Po tym Colin puścił rękę Emmy i odpowiedział:

Nie kochanie. Nic tu nie ma. Absolutnie nic.

Alicja Bachleda-Curus i Colin Farrell/Forum

Colin Farrell i Alicja Bachleda-Curuś. Colin Farrell i Alicja Bachleda-Curuś. plotek.pl

Ciąża Alicji

Sześć miesięcy po zerwaniu, "życzliwa" dziennikarka wysłała Emmie zdjęcie Colina:

ręka w rękę z jego "nową Cygańską Żoną", która miała na sobie sukienkę zdradzającą, że jest w drugim trymestrze ciąży.

Wynikałoby więc z tego, że romans Colina i Alicji rozwijał się, kiedy aktor był jeszcze z Emmą. Początek ich związku opisany przez Emmę jest więc trochę mniej romantyczny od tego, co wiemy od naszej rodaczki. W wywiadzie dla "Vivy" powiedziała:

Zawsze lubiłam dzieci, ale nie czułam jeszcze potrzeby, żeby zakładać rodzinę. Tylko, że los nie dał mi wyboru, bo poznałam Colina. Spadło na nas takie uczucie, że wiedzieliśmy, że czeka nas coś wyjątkowego. I pojawił się Henio.

Colin Farrell, Henry Tadeusz