Stefano Terrazzino wystąpi w niemieckim "TzG". A u jego boku ponętna blondynka...

Stefano Terrazzino wystąpi po raz drugi w niemieckim programie Let's Dance, odpowiedniku polskiego "Tańca z Gwiazdami". I to z jaką partnerką!

One rozkwitły u jego boku

Stefano ewidentnie w "Tańcu z gwiazdami" ma szczęście do kobiet, a one do niego. Jemu trafiają się partnerki piękne, a im mężczyzna, który jakimś sposobem potrafi wydobyć z nich to, co najlepsze.

Pamiętacie Kingę Rusin sprzed show? Kobieta domowa, która miała za sobą ciężki rozwód, przeistoczyła się w prawdziwą seksbombę na naszych oczach, w programie na żywo, z pomocą właśnie tego tancerza.

Wpadłam jak wiele kobiet w tak zwany kierat. Same siebie do niego zaprzęgamy. Dzieci, praca, dom, od czasu do czasu seks z obowiązku. Ważniejsze od spotkania z przyjaciółmi staje się przygotowanie trzydaniowego obiadu - wspomina Rusin w  wywiadzie dla Wysokich Obcasów.

Kinga Rusin

Dzięki występom ze Stefano rozkwitła i uwierzyła, że jest atrakcyjną, fajną, wciąż młodą dziewczyną, która najlepsze chwile ma przed sobą. Kinga została prowadzącą "You Can Dance", potem jurorką show, założyła też własną firmę, wyprowadziła się z domu, który budowała wspólnie z Lisem  i przede wszystkim zaczęła dbać o siebie i swoje potrzeby. A ostatnio nawet otworzyła się na nowy związek, z przystojny prawnikiem.

Kinga Rusin, Marek Kujawa

Kinga Rusin i Stefano Tarrazzino zajęli 1. miejsce w IV edycji "Tańca z gwiazdami".

 Kinga Rusin Stefano Terrazzino

Kolejną piękną dziewczyną, która niemało zyskała na występie z przystojnym tancerzem w programie TVN jest Kasia Tusk. Gdy premierówna przyjęła propozycję od stacji, była nieśmiałą, przeciętną dziewczyną z Sopotu.

.

Ta grzeczna, niewinnie wyglądająca Kasia stała się atrakcyjną kobietą, świadomą swoich atutów. Jest też w tej chwili najpopularniejszą w Polsce blogerką i modową wyrocznią dla polskich nastolatek.

I śledzoną przez paparazzi celebrytką.

 

Kasia Tusk i Stefano Tarrazzino zajęli 3. miejsce w V edycji programu.

W XI edycji sympatyczny Sycylijczyk do finały poprowadził seksowną Katarzynę Glinkę, para przegrała tylko z Kamińską i Maserakiem.

 Katarzyna Glinka

Stefano Tarranzzino przyznał w jednym z wywiad w, że piękna aktorka robiła największe postępy ze wszystkich jego tanecznych partnerek. To ona najszybciej uczyła się nowych kroków. Ponadto Glinka z odcinka na odcinek stawała się bardziej seksowna. Nowe umiejętności wykorzystała w serialu TVP2 "Tancerze", w którym wcieliła się w wymagającą instruktorkę tańca.

Ostatnio Katarzyna Glinka poświęciła się życiu osobistemu. Ona i jej mąż zostali szczęśliwymi rodzicami Filipa.

Glinka Katarzyna Kasia maz

Mandy Capristo Mandy Capristo

Mandy Capristo

Tym razem jego partnerką będzie dwudziestojednoletnia Mandy Capristo, znana niemiecka piosenkarka.

Mandy Capristo

Mandy Capristo

(Fot. Facebook Mandy Capristo)

Monrose Monrose

Monrose

Swoją karierę rozpoczynała w zespole Monrose, który dzięki hitom jak "Shame" czy "Hot Summer" stał się popularny w całej Europie Środkowej.

Mandy Capristo

Mandy Capristo

(Fot. Facebook Mandy Capristo)

Mandy Capristo Mandy Capristo

Co ich łączy?

Mandy ma włoskie korzenie, co zapewne sprzyja kontaktom z Stefanem, który także jest włoskiego pochodzenia.

Stefano Terrazzino

Mandy Capristo Mandy Capristo

Okrzyknięta najseksowniejszą kobietą

W 2007 roku w plebiscycie 100 najseksowniejszych kobiet świata przeprowadzonym przez miesięcznik "For Him Magazine" artystka zajęła 10 miejsce, natomiast w 2009 zdobyła 1 miejsce.

Mandy Capristo

Stefano Terrazzino Stefano Terrazzino KAPIF

Powtórzy sukces?

Czy w niemieckiej edycji Stefano powtórzy sukces jaki osiągnął z Kingą Rusin, czy Agatą Kuleszą? Tego dowiemy się wczesną wiosną kiedy program zagości na antenie.

Mandy Capristo

(Screen z Facebook Mandy Capristo)

Teo