Kto dziś wygra ''You Can Dance''?

Wielki finał tanecznego show.
Dominik Olechowski i Paulina Przestrzelska. Dominik Olechowski i Paulina Przestrzelska. Mat. TVN

Dominik Olechowski i Paulina Przestrzelska walczą o wygraną w szóstej edycji programu

O wygraną w szóstej edycji programu ''You Can Dance'' walczyć będą Dominik Olechowski i Paulina Przestrzelska. Finaliści wielokrotnie tańczyli wcześniej w parze. Dziś będą walczyć o 100 tysięcy złotych i stypendium na Broadway'u. Michał Piróg na początku nie wierzył w Dominika, który zaszedł jednak do samego finału. Paulina Przestrzelska walczyła jak lwica mimo kontuzji kolana przez, którą nie wystąpiła w drugim odcinku programu. Przypomnijmy sobie zwycięzców poprzednich edycji show.

Maciej Florek. Maciej Florek. KRZYSZTOF KUCZYK/FORUM/Krzysztof Kuczyk/FORUM

Maciej Florek

Pierwszą edycję programu wygrał Maciej Florek. Maciej ma pseudonim ''Gleba''. Znakiem rozpoznawczym Macieja było... charakterystyczne padanie na glebę, jak dziwnie by to nie brzmiało. Maciej zwyciężył w 2007 roku.

Artur Cieciórski. Artur Cieciórski. Forum

Artur Cieciórski

Zwycięzcą drugiej edycji był Artur Cieciórski. Program wygrał w 2008 roku. Po jego zwycięstwie okazało się, że Artur uczył się już w szkole na Broadway'u. Pojawiły się głosy, że wygrał niesłusznie bo ''You Can Dance'' powinno dawać szanse młodym tancerzom a nie profesjonalistom. Przed programem Artur trenował akrobatykę sportową. W każdym razie nie można mu odmówić tego, że jest szalenie utalentowany.

Wioletta Fiuk. Wioletta Fiuk. KAPIF

Wiola Fiuk

Wiola Fiuk była pierwszą kobietą, która wygrała program "You Can Dance" w Polsce. 100 tysięcy złotych i stypendium w szkole tańca zdobyła w grudniu 2008 roku. Wiola zasponsorowała swojemu rywalowi z finału Marcinowi Mrozińskiemu stypendium na Broadway'u. Jak szlachetnie. Mało kto umie w Polsce podnieść nogę tak jak Wiola.

Anna Kapera. Anna Kapera. KAPIF

Anna Kapera

Czwartą edycję wygrała również kobieta. Anna Kapera po programie reklamowała zdrowe życie. Została ambasadorką portalu o zdrowym życiu. Jej koledzy z programu nazwali ją ''Polską Demi Moore'' ze względu na jej podobieństwo do hollywoodzkiej gwiazdy. Anna od początku była faworytką Augustina Egurroli.

Kuba Jóźwiak. Kuba Jóźwiak. KAPIF

Kuba Jóźwiak

Zwycięzcą kolejnej edycji był Kuba Jóźwiak. Był trzecim mężczyzną, który wygrał polską edycję ''You Can Dance''. Kto wygra szóstą edycję programu?

Więcej o:
Komentarze (18)
Kto dziś wygra ''You Can Dance''?
Zaloguj się
 • gagula

  Oceniono 5 razy 3

  jak dla mnie Dominik wygra !

 • xxivonkaxx

  Oceniono 4 razy 2

  Moi faworyci juz odpadli wiec jest mi to obojętne.Paulina jest nijaka,a Dominik słaby technicznie ALE ma słit grzywke .

 • agnes898

  Oceniono 2 razy 2

  Sebastian!!! :P

 • lastone

  Oceniono 1 raz 1

  Kazadi wygląda dzisiaj paskudnie

 • ina.

  Oceniono 1 raz 1

  Tylko NIE Paulina...

 • monika15.

  Oceniono 1 raz 1

  mam nadzieję że Dominik:)

 • kosmita0011

  Oceniono 1 raz 1

  DOMINIK ! DOMINIK ! DOMINIK ! DOMINIK ! DOMINIK ! DOMINIK ! DOMINIK ! DOMINIK ! DOMINIK ! DOMINIK ! PROOOOOOOSZE WAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • miley_katy

  Oceniono 1 raz 1

  " Mało kto umie w Polsce podnieść nogę tak jak Wiola. " co to za głupi komentarz? śmiechu warte. Oczywiście nie mam w tej edycji żadnego faworyta,więc z pewnością nie będę oglądać finału. Od początku wiedziałam,że ta edycja będzie totalną wpadką i nie oglądałam go od samego początku. No może kilka odcinków jak tańczyła jeszcze Masza,i to ona powinna być w finale,bo bardziej na to zasłużyła,niż ten laluś Dominik. Z pewnością wszystkie fanki Dominika obrzucą mnie minusami,ale mam to gdzieś :D

 • oluskka

  Oceniono 3 razy 1

  Dominik . !! <3

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX