Jury "X-Factor": Występujecie w zespole albo odpadacie

Jury show stworzyło zespół.
 By Mistake By Mistake xfactor.pl

X Factor

Wczoraj w programie ''X Factor'' wystąpiły trzy uzdolnione piosenkarki: Kasia Brzostek, Marina Milov i Carolina Theophile. Dziewczyny na początku występowały solo. Po ich wspólnym występie jury postawiło im jednak ultimatum: albo tworzą zespół i przechodzą dalej albo odpadają. Dziewczynom nie pozostało nic innego jak zgodzić się. Wymownie nazwały swój zespół ''By Mistake''. Okazuje się, że dwie z nich występowały wcześniej w innym show.

 Marina Milov X Factor Marina Milov X Factor youtube.com

Marina Milov

Marina urodziła się we Lwowie, ale całe życie mieszkała w Izraelu. Artystka w 2008 wystąpiła w 1. edycji programu "Fabryka gwiazd". Dostała się do finałowej 15-tki. Ale to jeszcze nie koniec.

 Marina Milov X Factor Marina Milov X Factor xfactor.plejada.pl

Marina Milov

Kuba Wojewódzki był pod wrażeniem znajomości języka polskiego przez Marinę. Powiedział, że biorąc pod uwagę ją i jury jest na trzecim miejscu pod względem znajomości polskiego. Przed X Factor Milov próbowała już robić karierę. Jak się okazuje Marina nagrała nawet singiel pod pseudonimem Marishaa.

 Kasia Brzostek Kasia Brzostek dziendobrytvn.plejada.pl

Kasia Brzostek

Kasia wystąpiła wcześniej w programie ''Mam Talent''. Z tego powodu została zaproszona m.in. do Dzień dobry TVN.

 Carolina Teophile Carolina Teophile xfactor.plejada.pl

Carolina Theophile

Carolina Theophile nie występowała wcześniej w innym telewizyjnym show. Nazywana jest polską Beyonce. Jak sama mówi o sobie jest mieszanką Wysp Kanaryjskich z Polską.