Oni wzięli ślub w tajemnicy

Śluby gwiazd.
Mateusz Damięcki i Monika Krogulska wzięli ślub Mateusz Damięcki i Monika Krogulska wzięli ślub Se.pl

Mateusz Damięcki

To był cichy ślub. Prawie nikt nie wiedział gdzie i kiedy. Media były ogromnie zaskoczenie, gdy dowiedziały się, że amant polskiego kina Mateusz Damięcki ożenił się. Ślub odbył się we wrześniu zeszłego roku. Wybranką została piękna Patrycja. Małżeństwo trwało 8 miesięcy. Jedynie Se.pl opublikował zdjęcia.

Małgorzata Socha z mężem Małgorzata Socha z mężem Kapif

Małgorzata Socha

O tym, że Małgorzata Socha wyszła za mąż dowiedzieliśmy się po czasie. Aktorka i jej mąż utrzymali wszystko w wielkiej tajemnicy. Nie było ustawianych zdjęć, ekskluzywnej sesji zdjęciowej w kolorowym magazynie. Tak potrafią robić tylko prawdziwe gwiazdy.

Doda i Radosław Majdan Doda i Radosław Majdan Kapif

Doda i Radosław Majdan

To chyba największe zaskoczenie. Doda, która znana jest z tego, że kocha w mediach dzielić się prywatnymi sprawami swój ślub utrzymała w tajemnicy. Nie było na ceremonii mediów. Byli tylko najbliżsi. Oczywiście był to tylko ślub cywilny, bo Radosław już wcześniej był żonaty. Kościelny nie mógł się odbyć. Para po latach i tak się rozwiodła. Doda wciąż czeka na księcia.

Jolanta Fajkowska Jolanta Fajkowska Forum

Jolanta Fajkowska (?)

Pod koniec marca pojawiły się informacje, że znana prezenterka Jolanta Fajkowska (mama Marii Niklińskiej) wyszła w tajemnicy za mąż. Plotki pojawiły się po tym, jak prezenterka pojawiła się z pewnym mężczyzną na imprezie. Na palcu widniał pierścionek zaręczynowy.

Tomasz Lis i Hanna Lis Tomasz Lis i Hanna Lis Kapif

Tomasz Lis i Hanna Smoktunowicz

To była wielka niespodzianka nie tylko dla mediów, ale także dla rodziny Tomasza Lisa i Hanny Smoktunowicz. Para pobrała się w 2007 roku w polskim konsulacie w Rzymie. Hanna miała na sobie suknię ślubną z kolekcji Macieja Zienia.

Alicja Janosz i Bartosz Niebielecki Alicja Janosz i Bartosz Niebielecki WWW.FAKT.PL

Ala Janosz

Zwyciężczyni pierwszej edycji "Idola" szczęśliwie się zakochała w Bartoszu Niebieleskim. Ślub odbył się w wielkiej tajemnicy w Pszczynie - rodzinnym mieście Ali.

Biały lincoln eldorado z lat 70 - tym para młoda podjechała pod kościółek.  Panna młoda miała na sobie skromną, ale elegancką haftowaną suknię. Wyglądała przepięknie.

Więcej o:
Copyright © Agora SA