Poznajcie menadżerów gwiazd cz.1

Menadżerowie polskich gwiazd.
Małgorzata Leitner Małgorzata Leitner kapif

Menadżerowie wychodzą z cienia

Menadżer w oczach większości Polaków to osoba, która załatwia koncerty, autoryzuje wywiady i dba o dobre samopoczucie artysty. Obowiązki menadżera to jednak coś więcej niż dbanie o kalendarz gwiazdy. Obecnie menadżer musi być zarówno dobrym PR-owcem, organizatorem, stylistą czy nawet...terapeutą. Sprawdżcie, kto stoi za sukcesami polskich gwiazd.

Małgorzata Leitner Małgorzata Leitner

Małgorzata Leitner

Małgorzata Leitner pod swoimi skrzydłami ma Joannę Krupę oraz wziętą modelkę Kasię Struss. Leitner jest pierwszą mendżerką modelek w Polsce, która stała się sławna. Wspólne zakupy ze swoimi podpiecznymi, udział w imprezach, wyjazdy na sesje zdjęciowe - takie wydarzenia uczyniły z niej gwiazdę. Małgosia jest pomysłową i kreatywną menadżerką. Mieliśmy okazję poznać Małgosię na gali "Plotki Roku", gdzie odbierała nagrodę dla Joanny. To równa babka! Do tego zawsze odpisuje na maile. Plotek, pozdrawia Gosię!

Małgorzata Herde Małgorzata Herde kapif

Małgorzata Herde

Małgorzata Herde zajmuje się karierą Oli Kwaśniewskiej i Edyty Herbuś. Kariera seksownej tancerki znakomicie się rozwija. To w dużej mierze zasługa Herde. Między Małgosią a Plotkiem nigdy nie było "chemii", ale liczymy na to, że to się wkrótce zmieni:)

Dariusz Krupa Dariusz Krupa kapif

Dariusz Krupa

Przez 7 lat pracy z Dariuszem Krupą, Edyta Górniak wydała... jedną płytę. Szału nie ma. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że zrobić płytę, z której będzie zadowolona diwa wcale nie jest łatwo. Po rozstaniu prywatnym i zawodowym z Górniak, Krupa otworzył firmę menadżerską i zajął się karierą Natalii Lesz. W międzyczasie został PR-owcem zespołu Feel i menadżerem Nicka Sincklera z Fabryki Gwiazd. Obecnie jak udało nam się dowiedzieć, zespół Feel i Nick zrezygnowali ze współpracy z Darkiem. Krupa doradza Natalii Lesz już tylko na polu muzycznym. Kontakt z menadżerem jest utrudniony, bowiem rzadko odbiera telefony.

Maja Sablewska Maja Sablewska kapif

Maja Sablewska

Kiedyś szara eminencja show-biznesu, dziś najpopularniejsza menadżerka w Polsce. Swoją przygodę z show-biznesem zaczęła w wytwórni Universal Music. Później wypłynęła na szerokie wody, a konkretnie do królestwa Dody. U boku Dody zdobyła doświadczenie, znajomości i...popularność. Po rozstaniu z Rabczewską zajęła się karierą Edyty Górniak i Mariny. Edyta nie zaakceptowała decyzji Mai o udziale w "X-Factor" i zerwała współpracę. W międzyczasie Maja rozstała się z Mariną i zajęła karierą Toli Szlagowskiej, Patrici Kazadi i Jacka Czerwińskiego z "X-Factor". Kontakt z mediami oceniamy na "piątkę". Zawsze odpisuje na e-mail i odbiera telefony:)

Maciej Durczak Maciej Durczak kapif

Maciej Durczak

Przez wiele lat prowadził karierę zespołu Ich Troje i Michała Wiśniewskiego, Dody i zespołu Virgin, Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej. Doda nie wspomina współpracy z nim zbyt dobrze. Zresztą trudno znaleźć menadżera, z którego pracy Doda byłaby zawodolona:). Obecnie Maciej zajmuje się karierą swojej dziewczyny, Ani Wyszkoni oraz jest wykładowcą Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie Rozrywką.

Maja Sablewska Maja Sablewska kapif

Tomik Grewiński

Kiedyś muzyk zespołu Ahimsa, od kilku lat przyjaciel, prawa ręka i menedżer Kayah. Przyjaźnią się od lat. Tomik od pewnego czasu zajmuje się również karierą Moniki Brodki. Na gali "Fryderyki 2010" prowadził swoją nową podopieczną za rękę i nie odstępował jej na krok.

Więcej o: