Klaudia Carlos była pierwszą kobietą, która regularnie zaczęła prowadzić serwis sportowy w telewizji. Piękna i egzotyczna Klaudia była też pionierką tańca i robienia o tym programu. W 1995 roku na antenie TVP prowadziła program "Pokochać taniec". Jej ojciec jest z pochodzenia Portugalczykiem.
Jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w tym zestawieniu. Omenaa to prezenterka przede wszystkim pogody na antenie TVN i TVN24. Była także modelką a żeby było jeszcze bardziej egzotycznie skończyła studia ekonomiczne. Skąd taka uroda? Ojciec pogodynki jest Ghańczykiem.
Patricia jest polską aktorką, którą kojarzymy z takich seriali jak "Egzamin z Życia" czy "Na Wspólnej". Ostatnio zrobiło się o niej głośno, bo gwiazda prowadzi program "You Can Dance". Jest tez tancerką i wokalistką. Jej mama jest Polką a tata pochodzi z Demokratycznej Republiki Konga.
Weronika Diallo dobrze znana jest mieszkańcom Warszawy. To właśnie w stacji TVN Warszawa odniosła największy sukces. Pogodynka, która rozgrzewała niejednego pana. Swoje "5 minut" miała również w Superstacji.
Ola to polska aktorka urodzona w Warszawie. Znana nam wszystkim dobrze z roli Elizy w serialu "Rodzina Zastępcza". Serial przyniósł Oli popularność a my ją pokochaliśmy. Szwed także tańczy i śpiewa. My jednak kochamy ją za role w serialach. Mama Oli jest Polką, a ojciec Nigeryjczykiem.
Olimpia jest polską aktorką znaną z takich seriali jak "Klasa na obcasach" czy "Na dobre i na złe". Wszyscy jednak kojarzymy ją z prowadzeniem programów typu tele-gra. Związana z Krakowem, gdzie mieszka, studiowała i pracowała. Dziś jest gwiazdą programu "Pytanie Na Śniadanie", który prowadzi z Tomaszem Kammelem.
Rutkowski rusza w pościg za Romanowskim! Tylko nam wyjawił: Gleba i pozamiatane
Córka Fraszyńskiej i Gonery też robi karierę w show-biznesie. Tak wygląda 35-letnia Nastazja
Żona Gortata szuka pracownika. Lista wymagań jest długa. Kwestia pensji oburza
Zaskakujące wieści ws. ślubu Viki Gabor. Takich słów nikt się nie spodziewał
Pola Wiśniewska zmieni nazwisko po rozwodzie? Jednoznaczna odpowiedź
Jaki przemawiał w niebotycznie długich skarpetkach. Stylizacja zszokowała ekspertkę. "Desperacko naciągnięte"
Wiemy, kto wygrał "Must be the music". Widzowie zdecydowali
Kurzopki wywijają na środku ulicy. Odpięli wrotki na wakacjach w Budapeszcie
Tak Kazadi i Szroeder wystroiły się na finał "Must be the music". Co za buciory!
Egzotyczna uroda polskich gwiazd Kapif
Egzotyczna uroda polskich gwiazd Kapif
Egzotyczna uroda polskich gwiazd Kapif
Weronika Diallo Tvnwarszawa.pl
Egzotyczna uroda polskich gwiazd Kapif
Olimpia Ajakayie Kapif