Egzotyczne Polki podbijają telewizję

Seksowne prezenterki.
Egzotyczna uroda polskich gwiazd Egzotyczna uroda polskich gwiazd Kapif

Klaudia Carlos

Klaudia Carlos była pierwszą kobietą, która regularnie zaczęła prowadzić serwis sportowy w telewizji. Piękna i egzotyczna Klaudia była też pionierką tańca i robienia o tym programu. W 1995 roku na antenie TVP prowadziła program "Pokochać taniec". Jej ojciec jest z pochodzenia Portugalczykiem.

Egzotyczna uroda polskich gwiazd Egzotyczna uroda polskich gwiazd Kapif

Omenaa Mensah

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w tym zestawieniu. Omenaa to prezenterka przede wszystkim pogody na antenie TVN i TVN24. Była także modelką a żeby było jeszcze bardziej egzotycznie skończyła studia ekonomiczne. Skąd taka uroda? Ojciec pogodynki jest Ghańczykiem.

Egzotyczna uroda polskich gwiazd Egzotyczna uroda polskich gwiazd Kapif

Patricia Kazadi

Patricia jest polską aktorką, którą kojarzymy z takich seriali jak "Egzamin z Życia" czy "Na Wspólnej". Ostatnio zrobiło się o niej głośno, bo gwiazda prowadzi program "You Can Dance". Jest tez tancerką i wokalistką. Jej mama jest Polką a tata pochodzi z Demokratycznej Republiki Konga.

Weronika Diallo Weronika Diallo Tvnwarszawa.pl

Weronika Diallo

Weronika Diallo dobrze znana jest mieszkańcom Warszawy. To właśnie w stacji TVN Warszawa odniosła największy sukces. Pogodynka, która rozgrzewała niejednego pana. Swoje "5 minut" miała również w Superstacji.

Egzotyczna uroda polskich gwiazd Egzotyczna uroda polskich gwiazd Kapif

Ola Szwed

Ola to polska aktorka urodzona w Warszawie. Znana nam wszystkim dobrze z roli Elizy w serialu "Rodzina Zastępcza". Serial przyniósł Oli popularność a my ją pokochaliśmy. Szwed także tańczy i śpiewa. My jednak kochamy ją za role w serialach. Mama Oli jest Polką, a ojciec Nigeryjczykiem.

 Olimpia Ajakayie Olimpia Ajakayie Kapif

Olimpia Ajakayie

Olimpia jest polską aktorką znaną z takich seriali jak "Klasa na obcasach" czy "Na dobre i na złe". Wszyscy jednak kojarzymy ją z prowadzeniem programów typu tele-gra. Związana z Krakowem, gdzie mieszka, studiowała i pracowała. Dziś jest gwiazdą programu "Pytanie Na Śniadanie", który prowadzi z Tomaszem Kammelem.

Więcej o:
Komentarze (24)
Egzotyczne Polki podbijają telewizję
Zaloguj się
 • nickolai

  Oceniono 5 razy 3

  Jak dla mnie Olisadebe bije wszystkich na łeb!

 • blue79

  Oceniono 2 razy 2

  Dwóch Pań z rankingu nazwisk w ogóle nie znam. Lubię Pati, bo jest miła i sympatyczna, Ola jest ładna i prezentuje znakomitą grę aktorską, a Pani Omena niech się zajmie pogodą i już.

 • lustro7

  Oceniono 6 razy 2

  Zadna z nich, zadna. Niektore z nich tak nahalnie sie lansuja... (kazadi...)

 • vafell

  Oceniono 10 razy 2

  Wszystkie po ojcach. I jak tu nie powiedzieć, że wiadomo który stereotyp Polek nie jest prawdziwy?

 • bratek2

  Oceniono 6 razy 2

  tu najlepszym zdjeciem jest zdjecie oli szwed. niesamowita zgrabniacha i ten stroj, swietny widok ! ladna buzie i mila powierzchownosc, a takze swietna polszczyzne posiada patrycja kazadi. pozostale panie tez niczego sobie, ale ja lubie glownie te dwie wymienione powyzej.

 • jablonexkociak

  Oceniono 5 razy 1

  Cały ten nius z doopy został zmontowany pod osobę patriśię kazabi,ale pytanie w sondzie pt."Która gwiazda najbardziej kręci?" spowodowało u mnie prychnięcie na ekran.Jessica Alba albo Haruna Mai.

 • cholera

  Oceniono 7 razy 1

  Zadna z nich, zadna. Niektore z nich tak nahalnie sie lansuja... (kazadi...)

 • gman

  0

  A jakie korzenie ma pani Diallo?

 • noe1

  0

  @blue79
  Omensa najbardziej pasuje do śniegu - "wół do karety".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX