Małgorzata Rozenek ma problem z doborem stroju? Na komunii syna skandal. Na rozpoczęciu roku szkolnego jeszcze ciekawiej

Małgorzata Rozenek najwyraźniej lubi wywoływać skandale związane ze swoimi stylizacjami. Na komunię świętą syna założyła ultra krótką czerwoną sukienkę, jednak na rozpoczęciu roku szkolnego synów nie było wcale grzeczniej. Zobaczcie, jak wyglądała.
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan Plotek Exclusive

Małgorzata Rozenek z dziećmi i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek na rozpoczęciu roku szkolnego swoich synów pokazała się w czarnej sukience bez ramion, do której dobrała buty na niebotycznie wysokim obcasie. Gdyby tylko góra kreacji była bardziej zabudowana, strój byłby odpowiedni na uroczystości pogrzebowe. Gdyby zaś sukienka była w weselszym kolorze, doskonale sprawdziłaby się na plaży. Trudno jednak uznać, żeby TA sukienka była trafionym wyborem na uroczystość w szkole.

To nie pierwszy raz gdy PPD ma problem z wyborem odpowiedniej do okazji stylizacji. W czerwcu wywołała niemałą aferę, gdy na komunii świętej syna pokazała się w ultra krótkiej czerwonej sukience bez ramion i czarnych sandałach na wysokiej szpilce. Oburzony był wtedy katolicki tygodnik "Dobry Tydzień".

Zabrakło nieco wyczucia. Wyjątkowo krótka sukienka Perfekcyjnej Pani Domu przeszkadzała w skupieniu uczestnikom na uroczystości - ocenił tygodnik.

"Dobry Tydzień" dla kontrastu przywołał wtedy wcześniejszą wypowiedź Rozenek z okresu przygotowań do uroczystości.

Jest to bardzo skromna, rodzinna uroczystość. Wszystkie dzieci idą w albach, jest naprawdę skupienie na duchowej stronie tego święta - mówiła w rozmowie z portalem "Jastrząb Post".

 

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Plotek Exclusive

Małgorzata Rozenek

Sukienka ledwo trzymała się na piersiach, a Rozenek nie zawracała sobie głowy takimi drobnostkami, jak założenie stanika. Zresztą stanik dobrany do takiej sukienki źle by wyglądał. No i wracamy do punktu wyjścia - dlaczego założyła taką kreację na uroczystą okazję? To pytanie na razie pozostanie bez odpowiedzi. Wiemy za to, że szkoła, do której chodzą jej synowie jest tą z górnej półki.

Zdecydowała się posłać 9-letniego Stasia i 5-letniego Tadzia do prestiżowej placówki. Dziennikarka musi się liczyć z nie lada wydatkiem. Za rok nauki w dwujęzycznej szkole za dwóch synów musi zapłacić 60 tys. zł - donosi "Na żywo".
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan Plotek Exclusive

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Rozenek przynajmniej zdawała sobie sprawę, że tego dnia powinna wyglądać elegancko - dlatego wybrała wysokie szpilki. W połączeniu z "plażowym" fasonem sukienki, obcas wyglądał jednak kuriozalnie. PPD zresztą słynie ze słabości do szpilek.

Bardzo lubię wysokie obcasy w każdej konfiguracji. Do długich, krótkich [spodni - przyp. red.], po prostu uwielbiam obcasy i dobrze się w nich czuję - mówiła w rozmowie z Kimkim.pl.
Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Plotek Exclusive

Małgorzata Rozenek

Jednego nie można jej zarzucić - ten "look" musiał być wcześniej starannie przemyślany. Co tam, że sutki "przebijały" przez cienki materiał sukienki, co tam, że kreacja ledwo zakrywała piersi. Widać, że misternie ułożona fryzura wymagała wcześniejszego przygotowania. Być może PPD tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego wybrała się do fryzjera, bo jej włosy prezentowały się nienagannie. Rozenek twierdzi, że nie ma jasno określonego stylu.

Lubię bardzo różne stylizacje. W ciągu tygodnia zmienia mi się styl 7 razy. Raz mam ochotę na coś sportowego, raz na coś bardzo stonowanego. To wszystko zależy od humoru z jakim się budzę - dodała w tej samej rozmowie.
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan Plotek Exclusive

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Towarzyszył jej narzeczony, Radosław Majdan. W odróżnieniu od PPD były piłkarz wybrał dosyć prosty, ale elegancki zestaw. Niedawno para podczas Balu TVN w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską zażartowała, że jest już po ślubie. Dowodem miały być "obrączki" widniejące na ich palcach. Po chwili jednak wszystkiemu zaprzeczyli.

Żartujemy - przyznała Rozenek.
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan Plotek Exclusive/ East News

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Problemy z wybraniem odpowiedniej do okazji garderoby Rozenek ma już od jakiegoś czasu i powoli staje się to tradycją. Na poniedziałkowy mecz Polska-Gibraltar założyła bardzo, ale to bardzo krótką mini, która prezentowała się świetnie, ale wymagała podtrzymywania. Wydaje nam się, że na rozpoczęciu roku przydałoby się za to przytrzymać dekolt, o tym jednak Rozenek zapomniała.

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Kapif

Małgorzata Rozenek

Czapka z daszkiem i ultra krótkie szorty byłyby zupełnie odpowiednie na mecz odbywający się w trakcie Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, w którym grał jej ukochany. Rozenek jednak postanowiła "podkręcić look" butami. Tak, znów miały bardzo wysoki obcas. Ale to nie wszystko - miały też luksusową "metkę" - pochodzą z kolekcji Giuseppe Zanotti i kosztują ok. 7 tysięcy złotych. Żeby było ciekawej, Rozenek zapewniała, że nie ma pojęcia, jakiej są marki.

Szczerze mówiąc nawet nie pamiętam, co mam na sobie. Nie jestem snobką i nie przywiązuję się do marek. Bardzo często zapominam, co mam na sobie - mówiła w rozmowie z Kimkim.pl.

Dodała jednak, że to jedne z jej ulubionych szpilek.