To z nimi Ibisz poprowadzi nowy program: żona szefa Anteny, 'kobieta z Mazur'. Poznaj piękne dziennikarki

Już w styczniu rozpocznie się nowy poranny program stacji Polsat News. Oprócz Krzysztofa Ibisza budzić nas będą także dwie piękne dziennikarki: Beata Cholewińska i Joanna Górska.
Krzysztof Ibisz Krzysztof Ibisz WBF

Krzysztof Ibisz

Jak już pisaliśmy, od Nowego Roku w weekendy Krzysztof Ibisz będzie prowadził program poranny w Polsat News (Zobacz: Krzysztof Ibisz poprowadzi poranny program w Polsat News. "To nie jest telewizja śniadaniowa"). Program "Nowy dzień z Polsat News" będzie miał lżejszą, bardziej lifestyle'ową formułę. Zaczyna się o godz. 5.58 na 3 antenach jednocześnie: Polsacie, Polsat News i Polsat Biznes, a od godz. ok. 8.00 jest na dwóch: Polsat News i Polsat Biznes. Każde wydanie programu na żywo trwa 4 godziny.

Krzysztof Ibisz

Razem z Ibiszem na wizji pojawią się dwie piękne kobiety, Joanna Górska i Beata Cholewińska. Kim są?

Beata Cholewińska Beata Cholewińska Plotek Exclusive

Beata Cholewińska

Beata Cholewińska jest z wykształcenia tłumaczem języka włoskiego. To właśnie we Włoszech jej kariera nabrała tempa. Pojechała tam jako producent i tłumacz na wyścig kolarski Giro d'Italia. Polsat docenił jej pracę i już na stałe zagościła na antenie stacji. Cholewińska prowadziła z Jarosławem Kulczyckim magazyn "Interwencja". Dziś pracuje w Polsat News.

To co najpiękniejsze w mojej pracy,  to możliwość łączenia pasji i obowiązków. Czy może być coś przyjemniejszego od wyjazdu na Igrzyska Olimpijskie z akredytacją dziennikarską? Dla mnie nie. No to jeżdżę - byłam w Londynie, teraz czeka już Soczi - mówi Cholewińska.

Z pochodzenia jest łodzianką, ale od 6 lat mieszka w Warszawie, w uroczym zakątku Wawra. Ma 12-letnią córkę Julię z mężem Marcinem Cholewińskim, który jest Szefem Anteny Polsat News, więc i szefem Cholewińskiej.

Wszyscy pytają mnie, jak to jest pracować z mężem w takiej konfiguracji. Odpowiadam - różnie. Korzystam z jego ogromnego doświadczenia zawodowego, w Polsacie przeszedł przez wszystkie szczeble, więc jego rady są nieocenione. Oczywiście bardzo często nasze poglądy na sprawy zawodowe są odmienne - ale to normalne. Ja jestem zodiakalnym Baranem - a mój mąż Skorpionem - chyba nie ma bardziej wybuchowej mieszanki.

Beata CholewińskaPlotek Exclusive

Beata Cholewińska Beata Cholewińska Plotek Exclusive

Beata Cholewińska

W wolnym czasie nie leży "do góry brzuchem".

Jestem już blisko czterdziestki, zatem regularnie dbam o kondycję. Obowiązkowo 4 razy w tygodniu melduję się w fitness klubie. Razem z mężem także biegam. Lubię dobre książki - beletrystykę pochłaniam tonami.

Obecnie trwają burzliwe przygotowania do startu weekendowego poranka z Ibiszem. Spytaliśmy, jak Beata ocenia pierwsze dni pracy z Krzysztofem.

To profesjonalista. Każdy do tej współpracy daje coś od siebie - ja doświadczenie newsowe, on lifestyle'owe. Krzysiek jest normalny, nie wywyższa się, wchodząc do newsroomu podaje każdemu rękę, przedstawia się. Nie udaje, że wszystko wie, potrafi przyznać, że coś musi dopracować. Jeśli nasza współpraca będzie tak wyglądała jak przygotowania do nowego projektu, to o sukces programu jestem spokojna - mówi Cholewińska.
Joanna Górska Joanna Górska Plotek Exclusive

Joanna Górska

Dziennikarka, wydawczyni i reporterka wychowała się pochodzi z rodziny ekonomistów. Pochodząca z Mazur, początkująca dziennikarka, swoje pierwsze kroki w zawodzie stawiała w Olsztynie. Do Polsat News przeszła z TVP. Joanna Górska ma 8-letniego syna Kacpra. W zeszłym roku zniknęła z wizji na pewien czas z powodu bardzo ciężkiej choroby.

Rok temu przeszłam poważną chorobę. Nabrałam dystansu. To truizm, ale takie sytuacje dają do myślenia i to bardzo. Najlepsze dopiero przede mną - powiedziała nam Górska.

Joanna GórskaPlotek Exclusive

Joanna Górska Joanna Górska Plotek Exclusive

Joanna Górska

Swój wolny czas spędza aktywnie.

Często pływam - to naturalne, bo jestem z Mazur. Potrzebuję tego do życia. Tak samo jak lasu, zielone uspokaja - mam na to dowody.

Nie brakuje jej też czasu na chwile z ciekawą książką.

Pochłaniają mnie książki o tzw. życiu, sposobach na radzenie sobie z rzeczywistością, ale uwielbiam też kryminały... horrory sobie daruję. Raczej jestem strachliwa. Często czytam (niestety) z obowiązku, bo po prostu trzeba. Z racji zawodu strasznie męczyłam się z biografiami, które ostatnio pojawiły się na rynku - normalnie bym nie czytała, bo szkoda czasu.... ale mus to mus - mówi nam.

O Krzysztofie Ibiszu, nowym partnerze w programie, wypowiada się w superlatywach.

Nasze burze mózgów pokazały, że się rozumiemy doskonale, to samo poczucie humoru, dystans do siebie i wzajemna akceptacja - tak się tworzy dobry team. Krzysztof jest błyskotliwy, otwarty, perfekcyjnie przygotowany - za to zero gwiazdorstwa, fajny facet.

Joanna GórskaPlotek Exclusive

Więcej o:
Komentarze (11)
To z nimi Ibisz poprowadzi nowy program: żona szefa Anteny, 'kobieta z Mazur'. Poznaj piękne dziennikarki
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 11 razy 7

  Jak Krzysiu nie będzie "zgrywał" primadonny a przypomni sobie na czym polega praca dziennikarza-prezentera to program ma duże szanse powodzenia. Odejście od kretyńskiego poziomu DDTVN a zrobienie z porannego programu Polsat News "Wstajesz i wiesz" dla bardziej inteligentnego i wyrobionego widza może spowodować, że z miłą chęcią porzucę TVN24.

 • Gość: łukasz

  Oceniono 3 razy 3

  beata miss polsatu

 • zenio.karaluch

  Oceniono 8 razy 2

  Ta żona szefa dośc niewyjściowa. Dobrze, ze Krzycu z exżoną nie prowadzi, straszne to było babsko...

 • forfiter_jr

  Oceniono 8 razy 2

  Przyjemne te piastunki Krzysia.

 • atunad

  Oceniono 3 razy 1

  "Dziennikarka, wydawczyni i reporterka wychowała się pochodzi z rodziny ekonomistów." - Czyżby nie było tam nikogo piszącego po polsku?

 • Gość: rysioo

  0

  Obie dojrzałe dobre dupska ;-)

 • Gość: SiSi

  0

  ma syna Kacpra ... kto to pisze ?

 • ladyzgaga

  Oceniono 14 razy -2

  Krzysiu się wszędzie wpie..., wygasła gwiazda

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX