Anna i Robert Lewandowscy cieszą się obecnie etapem w życiu, który rozpoczęli w Hiszpanii. Piłkarz od pierwszych dni czuje się kochany przez fanów, a trenerka rozwija swoje biznesy. Żona piłkarza udzieliła w ostatnim czasie wywiadu, w którym opowiedziała o tym, jak postrzega życie na południu Europy, a jak w Polsce. Uważa, że w ojczyźnie bywa oceniana niesprawiedliwie.
Anna Lewandowska zauważyła, że zarówno ona, jak i jej mąż są za granicą inaczej postrzegani niż w kraju nad Wisłą. Trenerka podkreśliła, że mało jest takich par jak ona, które, choć funkcjonują publicznie w Polsce, to mieszkają gdzie indziej.
W Polsce jest niewiele takich przypadków jak my - par, które funkcjonują publicznie, a jednocześnie żyją i w większości pracują za granicą. Miejsce zamieszkania sprawia, że w praktyce mamy do czynienia z nieco inną mentalnością. Już po kilku tygodniach w Barcelonie mam skalę porównawczą, w jaki sposób media tutaj i w Polsce piszą o Robercie, o mnie czy też o nas - powiedziała na łamach magazynu "Forbes".
Trenerka uznała również, że w Polsce często ocenia się ją niesprawiedliwie - w każdej możliwej roli. Jak twierdzi, polskie media są bardziej skłonne do krytyki.
Już nawet hiszpańscy dziennikarze pytali nas i nasze otoczenie o to, dlaczego w Polsce jest takie skupienie na negatywnych informacjach i szukanie okazji do ciągłej krytyki. Częściej dotyczy to mnie niż Roberta, w którego wypadku zasadniczo ocenia się grę. Mnie ocenia się jako kobietę, matkę, żonę - wyjaśniła.
Zgadzacie się?
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Słynny polski muzyk jest w ciężkim stanie. "Ma przebłyski świadomości"
Przejmujące wyznanie Rafała Olbrychskiego o śmierci syna. "Chcę zostawić to, co było dobre"
Nowy kolor włosów Wieniawy dodał jej lat? Fryzjer gwiazd mówi wprost
Posągowa Krupa, Opozda z ciekawym detalem. U Rozenek na evencie świetnie zagrały dodatki
Dom Hanny Lis ocieka luksusem. Salon robi wrażenie, ale kuchnia to prawdziwe królestwo
Zaskakujące doniesienia o byłym księciu Andrzeju. Chodzi o sukcesję
Wydałem prawie 300 zł na świąteczny catering Gessler. Cena jak za złoto, a smak mnie zaskoczył
Chorzewska komentuje odejście Macieja ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Takich słów nikt się nie spodziewał
Agnieszka Kaczorowska 26 listopada zabrała głos ws. "Klanu". Postawiła sprawę jasno