Sandra Kubicka przez kilkanaście lat dzieliła życie między Polskę, a Stany Zjednoczone. Po tym, jak zakończyła związek z byłym partnerem, zdecydowała się na stałe powrócić do kraju. W 2020 roku przeprowadziła się do Warszawy i to właśnie tu uwiła sobie stylowe gniazdko. Mieszkanie modelki robi ogromne wrażenie. Sami zobaczcie.
Sandra Kubicka w opublikowanym na Instagramie poście zdradziła, że od zawsze marzyła o tym, aby w jej domu panowała przytulna atmosfera. Po latach spędzonych w USA miała już dość chłodnych wnętrz.
Chciałam, żeby w moim domu w Warszawie była zupełnie inna atmosfera, zupełnie odeszłam od stylu Miami. Wszystko miałam zawsze bardzo nowocześnie i na biało. Białe ściany i podłogi. Tutaj jest kolorowo i przytulnie (...). Zdecydowałam na bardziej ciepły, rodzinny, przyjemny, skandynawski klimat i bardzo go lubię. Jest przytulnie. Gdy wracam do domu, czuję, że to moja oaza spokoju.
Naszą uwagę zwrócił salon. Wnętrze jest przestronne i urządzone ze smakiem. W centralnym miejscu znajduje się biała kanapa i fotele, zza których wyłania się kominek. Naprzeciwko zestawu wypoczynkowego jest spory telewizor, a na ścianach powieszone są ciemne obrazy, które kontrastują z jasnym wnętrzem. Całość dopełniają rośliny posadzone w ciekawych donicach. Widać, że modelka, dekorując ten pokój, zadbała o najdrobniejsze szczegóły. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii.
Z kolei łazienka Sandry Kubickiej wygląda niczym mini SPA. Jego największą ozdobą jest duże lustro z ozdobną ramą w kolorze złota. Oprócz tego na ścianie zawisł niebanalny obraz. Pomieszczenie jest na tyle duże, że znajduje się w nim nie tylko wanna, ale i kabina prysznicowa.
Ciekawie prezentuje się również kuchnia. Podobnie jak w pozostałych pomieszczeniach tu także królują jasne barwy i drewniane elementy. Wnętrze jest przestronne i nie brakuje w nim miejsca do gotowania.
Sandra Kubicka zadbała nie tylko o wnętrza, ale i o ogród. To właśnie tam w wolnym czasie spędza chwile w gronie przyjaciół. W galerii u góry strony możecie zobaczyć, jak meble wybrała do tej części domu.
60-letni Rafał Sonik i młodsza od niego o 24 lata ukochana będą mieli kolejne dziecko
Miała zostać drugą Beatą Kozidrak. Jeden dramat przekreślił jej wielką szansę
Wszedł do miejskiej toalety w Kołobrzegu i zobaczył tabliczkę grozy. Za to grozi 500 zł mandatu. Internauci się zagotowali
Kupiłam "Bravo" w 2026 roku za 49 zł. I zonk. Od razu wyrwałam plakat
Prowadziła "Teleexpress", a potem słuch o niej zaginął. Teraz Beata Chmielowska wraca do telewizji. Tak się zmieniła
Szokujące wyznanie Dody. Ujawniła, że kochała gangstera. "Nigdy mnie nie sprzedał"
Olek Klepacz odniósł się do spekulacji po utracie 50 kg. Wyznał, co mu dolega
Ewa Chodakowska przerywa milczenie. "Nie chciałam być żoną". Wspomniała o bezdzietności
Matylda Damięcka przeszła samą siebie. Jej grafiki z okazji Dnia Ojca poruszają. "Łzy same lecą"