Beata Kozidrak zaniepokoiła wielu brakiem aktywności w mediach. - Choroba zaskoczyła mnie tak nagle... Mnie, jak i was oczywiście. Wszyscy byliśmy na to nieprzygotowani - mówiła w styczniu na Instagramie. Polska scena nie będzie musiała aż tak długo czekać - Bajm powraca z główną gwiazdą już wkrótce. Zobaczcie sami.
Artystka mimo odsunięcia się od mediów co pewien czas daje o sobie znać. Podziękowała niedawno w mediach za ostatnią nagrodę. - Bardzo chciałam osobiście odebrać tę wspaniałą nagrodę, ale lekarze postanowili inaczej, biorąc pod uwagę mój bezpieczny powrót do zdrowia. Dziękuję wszystkim, którzy zadecydowali o przyznaniu mi Złotego Fryderyka - zapewniała Kozidrak. Według wpisu warszawskiego klubu Stodoła, artystka szykuje się na koncert już za kilka miesięcy. "Już 14 listopada 2025 roku w warszawskim Klubie Stodoła wystąpi zespół Bajm! Kultowa formacja zaprezentuje publiczności przekrój swoich największych przebojów, które powstawały przez ponad czterdzieści lat kariery scenicznej" - czytamy na Facebooku. "Zespół nagrał do tej pory ponad sto kawałków, zagrał ponad siedem tysięcy koncertów, wydał 16 albumów (w tym każdy z nich pokrył się złotem bądź platyną), zdobył wszystkie najważniejsze i najbardziej prestiżowe nagrody muzyczne przyznawane w Polsce. Tego wieczoru z pewnością nie zabraknie rockowego pazura, poruszających ballad, ponadczasowych brzmień i wyjątkowej atmosfery!" - dodano. Na zdjęciu zapowiadającym show nie mogło zabraknąć samej Kozidrak.
Dawno słuchacze gwiazdy nie widzieli tak dobrego newsa. Ostatnie koncerty gwiazdy zostały odwołane. Jesteście ciekawi, co internauci pozostawili po sobie w komentarzach? "W końcu dobre wieści", "Widzimy się!", "Mam i ja", "Super, w końcu dobre informacje od Bajmu i Beaty Kozidrak" - napisali na Facebooku klubu. Niektórzy jednak nie dowierzają w rewelacje. "Bajm to Bajm, a Beata to Beata", "A czy Beata będzie?" - piszą inni.
Bruce Willis na nowym kadrze opublikowanym przez żonę. Nie kryła emocji
Gwiazda "Plebanii" porzuciła dotychczasowe życie dla szejka. Nie przewidziała, jak to się skończy
Mentzen odpalił się na temat mundialu. Temu krajowi nigdy nie będzie kibicował
"Nie chciałam go stracić". Mandaryna zdobyła się na poruszające wyznanie o Wiśniewskim
Bliscy Emiliana Kamińskiego apelują ws. Teatru Kamienica. "Mój ojciec umarł na tych murach"
Jeremy Clarkson podzielił się druzgocącą diagnozą. Partnerka opublikowała nowe zdjęcie i zwróciła się do fanów
Przejmujące wyznanie Miśka Koterskiego. "Nadal jestem śmiertelnie chorym człowiekiem"
Produkcja walczyła o nią latami. Uwielbiana aktorka ma być pierwszą uczestniczką "Tańca z gwiazdami"
Niemiec poszedł na Pocztę Polską. Nie mógł uwierzyć w to, co go tam spotkało. "Takie historie tylko w Polsce"