Caroline Derpieński na co dzień żyje w Stanach Zjednoczonych, ale nierzadko bywa w Polsce. Podczas ostatniej wizyty postanowiła o sobie przypomnieć. Jak informuje portal Świat Gwiazd, celebrytka miała napisać do ich redakcji z propozycją wywiadu. Rozmowę poprowadził Mateusz Szymkowiak. Nie potrwała ona jednak zbyt długo. Co tak zezłościło Caroline Derpieński?
W pierwszej części wywiadu Caroline Derpieński zdobyła się na szczere wyznanie o swojej rodzinie. Jak się okazuje, celebrytka nie ma zbyt dobrych relacji z bliskimi i kontaktuje się z nimi jedynie przez telefon. Wszystko przez traumatyczne doświadczenia. - Nie jeżdżę do rodziny, bo ich nie lubię. Mamy kontakt telefoniczny. (...) W końcu udało mi się wyjść z domu. Jestem szczęśliwa. Nikt mnie nie obraża, nie bije. Znormalizujmy to, że większość niestety ludzi trafiła na idealnych rodziców. Nikt z nas nie jest idealny. Ale jeśli były jakieś ciężkie sytuacje, to czemu mam to wymazać z pamięci - powiedziała Mateuszowi Szymkowiakowi. Celebrytka dodała, że mogłaby opowiadać godzinami o tym, jak była wychowywana. Chcecie zobaczyć kadr z pokazu mody Caroline Derpieński? Zajrzyjcie do galerii na górze strony, gdzie znajdziecie zdjęcie.
W dalszej części wywiadu pojawiły się pewne komplikacje. Dziennikarz zadał Derpieński niewygodne pytanie. - Wspomniałaś też przed chwilą o zasięgach. To, co też w twoim kontekście często pojawia się w mediach, to fakt kupowania, tak mówią twoi przeciwnicy - powiedział Szymkowiak, ale Derpieński nie pozwoliła mu dokończyć. - Ja zaraz nie pozwolę wypuścić tego wywiadu. Ja już nie pozwalam wypuszczać tego wywiadu. Naprawdę. Nie pozwalam. Jak opublikujecie ten wywiad, to podam was do sądu - powiedziała Caroline Derpieński, zabrała swoją torebkę i wyszła ze studia. ZOBACZ TEŻ: Caroline Derpienski w bardzo skąpym kostiumie pręży się na rajskiej plaży. Towarzyszą jej świnie
Już wszystko jasne! Wiemy, kto trafił do finału "Tańca z gwiazdami"
Była królową polskich seriali, a potem zniknęła z ekranów. Tak dziś wygląda Katarzyna Maciąg. Możecie jej nie poznać
Miss Szwajcarii zamordowana przez męża, który później zblendował jej ciało. Tuż przed procesem prokuratura ujawnia możliwy motyw zbrodni
Doda na Dniu Flagi uhonorowała Litewkę. To usłyszała od jego dziewczyny
Rzeczniczka Praw Dziecka interweniuje po pełnym łez występie chłopca w "Mam talent!". Jest stanowisko
Setki skarg po emisji programu Polsatu. KRRiT komentuje
Biało-czerwona kreacja Dody spotkała się z krytyką. Zapytaliśmy o nią ekspertkę. "To istotna różnica"
Damięcka z nowymi grafikami z okazji matur. Tak wsparła uczniów
Maja Ostaszewska przeżyła piekło. "Zrzuciły mnie ze schodów"