Clout MMA, czyli federacja Sławomira Peszko i Lexy Chaplin, zaczęła pisać swoją historię w 2023 roku. Pierwsza gala odbyła się 5 sierpnia w COS Torwar w Warszawie. Jedną z najgłośniejszych walk była ta na linii Andrzej "Polish Prince" Fonfara – Marcin "El Testosteron" Najman, którą Najman z kretesem przegrał. 28 października odbyła się druga odsłona tego wydarzenia. O gali zrobiło się głośno jeszcze przed jej rozpoczęciem. Wszystko z powodu zaangażowania do federacji Małgorzaty "Margaret" Magical oraz Nikoli "Nikity" Bieli, które spotkały się w oktagonie.
"Margaret" i "Nikita" rozpoznawalność w internecie zyskały dzięki patostreamerowi Danielowi "Magicalowi". Małgorzata jest jego matką, a Nikola - byłą partnerką. Kontrowersje wzbudza nie tylko fakt, że są znane dzięki patostreamom. Matka "Magicala" ma także kryminalną przeszłość. W dodatku zawodniczki dzieli 31 lat różnicy. Walka kobiet początkowo miała odbyć się jako dziewiąta z dwunastu zaplanowanych na 28 października starć. Jednak już w trakcie wydarzenia organizatorzy Clout MMA 2 ogłosili, że spotkanie zostało przełożone na sam koniec. Nie podali jednak przyczyny tej decyzji. Wielu widzów wątpiło, czy starcie w ogóle dojdzie do skutku. Ostatecznie walka rzeczywiście odbyła się jako ostatnia. Ku zaskoczeniu wielu osób Goha Magical wygrała z Nikolą poprzez nokaut techniczny. Matka patostreamera zwyciężyła obydwie rundy.
Miejscem Clout MMA 2 jest znajdująca się w Płocku Orlen Arena, przez co koncern od razu zaczął być kojarzony z kontrowersyjną galą. Przedstawiciele firmy stanowczo zaprzeczają, jakoby mieli z Clout MMA cokolwiek wspólnego. "Orlen nie jest sponsorem gali. Marka firmy pojawia się w tym kontekście wyłącznie z uwagi na tytuł sponsora tytularnego obiektu, w którym odbywa się wydarzenie. Orlen nie jest jednak właścicielem stadionu i nie ma wpływu na kalendarz imprez, za których organizację odpowiada wyłącznie Urząd Miasta Płock i administrator obiektu - miejska spółka MOSiR" - przekazał portalowi Pudelek zespół prasowy Orlenu.
Frycz zobaczyła, co jej narzeczony wyprawia z Miko. Tak to podsumowała
Widzowie komentują występ Komarnickiej i Terrazzino w "TzG". "Ta para nie powinna mieć miejsca"
"Taniec z gwiazdami" popłynął? Nie uwierzycie, co wybrzmiało, gdy Pawłowski wszedł na parkiet
Napięta sytuacja w Dubaju. Marcelina Zawadzka relacjonuje trudności z ewakuacją
Zarzucali im, że nie zaczynali od zera. Terrazzino przemówił po odcinku "TzG"
Wokalista disco polo utknął w Dubaju. "Sytuacja jest bardzo niepewna"
Daniel Martyniuk wpadł w tarapaty? Chodzi o jego słowa na temat Karola Nawrockiego
Włodarczyk jest gotowa na ewakuację z Dubaju. "Staramy się normalnie funkcjonować"
Muzyk disco polo w kryzysowej sytuacji w Dubaju. Robert Klatt wyjawił nam, jaki ma plan