Grzegorz Ruda zyskał popularność dzięki grze w ukochanym przez widzów serialu "Tajemnica Sagali". 11-letni wtedy chłopiec wcielił się w jednego z głównych bohaterów, Jakuba Zawilskiego. Później wystąpił też w "Trzech szalonych zerach", "Cudzym szczęściu", "Tygrysach Europy", "Na wspólnej" czy "Plebanii". Choć lista filmów, w których się pojawił wygląda imponująco, Ruda nie zdecydował się na kontynuowanie kariery aktorskiej. Po 22 latach postanowił jednak pojawić się w telewizji. Jest nie do poznania.
Telewizyjna Dwójka postanowiła przypomnieć widzom bohaterów popularnego serialu. Na kanapie w studiu na Woronicza zasiedli Ci najpopularniejsi: Grzegorz Ruda i Maria Niklińska.
Powiedzieć, że aktor się zmienił, to jak nie powiedzieć nic. Ruda jest wręcz nie do poznania. Nie ma już bujnej, dziecięcej fryzury, a krótkie włosy zaczesane na prawą stronę.
Podczas rozmowy Grzegorz wrócił wspomnieniami do czasu nagrywania serialu. Wyznał, że praca na planie choć przyjemna, nie była lekka.
Tak jak wspomnieliśmy, Grzegorz zrezygnował z kariery aktorskiej. Jakiś czas temu zdradził w rozmowie z "Faktem", że obecne jest taksówkarzem.
W maju 2018 roku wystąpił w programie Pauli Rodak i opowiedział, dlaczego nie zdecydował się na kontynuowanie kariery aktorskiej.
W serialu zagrała grupa dobrze znanych polskich aktorów. Mogliśmy w nim zobaczyć m.in.: Małgorzatę Foremniak, Roberta Gonerę, Pawła Deląga, Cezarego Żaka, Marię Niklińską, Dorotę Segdę czy właśnie Grzegorza Rudę.
Który bohater serialu był Waszym ulubionym?
Bruce Willis na nowym kadrze opublikowanym przez żonę. Nie kryła emocji
Gwiazda "Plebanii" porzuciła dotychczasowe życie dla szejka. Nie przewidziała, jak to się skończy
Mentzen odpalił się na temat mundialu. Temu krajowi nigdy nie będzie kibicował
"Nie chciałam go stracić". Mandaryna zdobyła się na poruszające wyznanie o Wiśniewskim
Bliscy Emiliana Kamińskiego apelują ws. Teatru Kamienica. "Mój ojciec umarł na tych murach"
Przejmujące wyznanie Miśka Koterskiego. "Nadal jestem śmiertelnie chorym człowiekiem"
Jeremy Clarkson podzielił się druzgocącą diagnozą. Partnerka opublikowała nowe zdjęcie i zwróciła się do fanów
Produkcja walczyła o nią latami. Uwielbiana aktorka ma być pierwszą uczestniczką "Tańca z gwiazdami"
Wojewódzki i Kędzierski kończą swój podcast. Wiemy, czym mają się dalej zająć
Grzegorz Ruda/ 'Tajemnica Sagali' mat. prasowe
Grzegorz Ruda, Maria Niklińska screen 'Pytanie na Śniadanie Extra' online
Grzegorz Ruda screen 'PnŚ Extra' online
Grzegorz Ruda, Maria Niklińska screen 'PnŚ Extra' online
Grzegorz Ruda/ 'Tajemnica Sagali' mat. prasowe
Grzegorz Ruda/ 'Tajemnica Sagali' mat. prasowe
Grzegorz Ruda/ 'Tajemnica Sagali' mat. prasowe
Grzegorz Ruda/ 'Tajemnica Sagali' mat. prasowe