Suknie gwiazd

Piękna suknia od znanego projektanta powinna znaleźć się w szafie każdej gwiazdy. Zobaczcie jakie suknie królowały na tegorocznych imprezach.  

Gwiazdy rządzą się własnymi prawami. Noszą sukienki od najlepszych, światowych projektantów, bo taki jest niemal ich obowiązek. W przeciwnym wypadku prasa prześcigałaby się w złośliwych komentarzach. Bywają w najlepszych klubach i restauracjach, bo to część ich pracy i życia. Ale tak samo jak każda kobieta zmagają się z problemami dnia codziennego. Na przykład jaką sukienkę włożyć w sytuacji kiedy przytyłam kilka kilogramów? W jakim kolorze będzie mi najlepiej? Jak stylowo skompletować dodatki? Ciężko jest zawsze wyglądać nienagannie - jak Heidi Klum (zdjęcie u góry) czy Cameron Diaz (zdjęcie poniżej) i być przykładem dla innych. Nie do pozazdroszczenia.

Trzeba jednak przyznać, że niektóre kreacje gwiazd zdecydowanie służą jako wzór do naśladowania. Powtarzam raz jeszcze - niektóre... Wybierając elegancką suknię na przyjęcie lub bal, warto ukradkiem przyjrzeć się gwiazdom i zaczerpnąć kilku inspiracji. Więcej...

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.