Afera na Wyspach! Newsweek ożywił księżną Dianę

Księżna Diana na okładce Newsweeka.

Media po obu stronach Atlantyku oburzeni nowym numerem amerykańskiego "Newsweeka". Na okładce uśmiechnięta, ożywiona księżna Diana , która w piątek skończyłaby 50 lat. Magazyn postanowił poświęcić jej kilka artykułów w nowym wydaniu.

Na okładce nienagannie ubrana, ale z widocznymi zmarszczkami na twarzy księżna Diana spaceruje w asyście ochroniarzy ze swoją synową, Kate Middleton . Księżna Catherine zapatrzona jest w teściową. Artykuł o księżnej napisała redaktor naczelna, Tina Brown

Odpoczywając z Middletonami. Twittując z Davos. Wciąż ukochana księżna ludu. Gdyby nie ta tragiczna noc, tak wyglądałoby teraz jej życie" - pisze Brown.

Według magazyny, gdyby Diana żyła, używałaby botoksu i Twittera. Czytelnicy tygodnika podzielili się. Jedni twierdzą, że to świetni pomysł, inni uważają, że ożywienie Diany to coś przerażającego.

"Newsweek" próbuje sobie nawet wyobrazić, jak wyglądałaby strona Diany na Facebooku. Dowiadujemy się więc z niej m.in., że Dianie podobałby się serial "Glee", a wśród jej facebookowych znajomych byłby m.in. Rafael Nadal. Oraz Camilla, czyli obecna żona była męża Diany, księcia Karola.

Księżna Diana na okładce NewsweekaKsiężna Diana na okładce Newsweeka Okładka Newsweeka z czerwca 2011 r. z ożywioną księżną Dianą w wieku 50 lat

Więcej na wyborcza .pl

Ally

Zobacz także:

Wyciekły nieznane listy Diany

Najpiękniejsze królewskie śluby

Kate i William: Historia ich miłości

Więcej o: