Zula o urodzinach Marciniak: Wielkie KUPOWATE DNO

Nie było tortu ani vódki - twierdzi Zula.

Zula Walkowiak w " Top model. Zostań modelką " zwracała na siebie uwagę i była jedną z najbardziej wyrazistych uczestniczek. Szybko odpadła, ale też najszybciej ze wszystkich dziewczyn odnalazła się w show-biznesie . Zaliczyła już sesję dla CKM-u i zaczęła przygotowania do nagrywania płyty hip-hopowej. Wszystko ogłaszała na swoim Facebboku. Ostatnio opisała nawet urodziny Pauli Marciniak .

Co do urodzin Pauli Marciniak to jedne wielkie KUPOWATE DNO.. nie dość, że Mnie i mojej ekipy nie chcieli wpuścić na początku bo mieliśmy adidasy i bluzy to jeszcze nie było tortu ani vódki.. Bo co mi z tego, że miałam opaskę na VIP'a jak alkohol za free był do 22- ku** kto normalny idzie na imprezę przed 22:00, a do tego w poniedziałek.. Muzyka marna tak samo jak ta Paula Marciniak w rzeczywistości jednym zdaniem.. DZIEWCZYNA JEST MEGA ZROBIONA W PHOTO SHOP I GRATULUJE WYTWÓRNI, KTÓRA JĄ WYDAJE MEGA PRZERABIAJĄ JEJ GŁOS.. KOCHAMY TAKICH MUZYKÓW JAK PAULA MARCINIAK,INNA, ROBER M, JEDKER REALISTA-wystarczy mieć hajs lub sponsora i można kupić twórczość..A WIĘC APEL DO PAULI MARCINIAK DAJ SPOKÓJ Z MUZYKA ZAŁÓŻ WŁASNĄ MLECZARNIE! - napisała Zula. (pisownia oryginalna)

Zula Walkowiak wyrasta powoli na nową Sarę May . Ciężko przejść obok niej obojętnie. Myślicie, że taka kontrowersyjna retoryka pozwoli jej zaistnieć na dłużej?

Sancita

Zobacz także:

Zula z "Top model" nagrywa płytę, gra koncerty

Zula reklamuje klub: Napie*dolmy się razem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.