Rośnie nam nowa gwiazda polityki . Joanna Kluzik-Rostkowska zaczyna udzielać wywiadów i trafia na pierwsze strony tygodników. Nic więc dziwnego, że posłanką zainteresowała się również branża rozrywkowa.
Pierwsze koty za płoty pani Joanny miały miejsce w programie " Między kuchnią a salonem ", gdzie opowiedziała o nocy z prostytutką:
W piątek byłam u kosmetyczki. W sobotę odbywał się tajny zjazd NZS-u. Całość zakończyła się dla nas niefortunnie, bo spotkanie przerwało wejście Służby Bezpieczeństwa. Skończyłam wtedy na dołku z kobietą, która trafiła tam za napad rabunkowy i z prostytutką. Pamiętam, że siedziałam w celi i myślałam tylko o tym, że brud wgryza się w te świeże po zabiegach policzki. Pomyślałam sobie: "Boże cały zabieg na nic".
Wyznania Janusza Palikota przy tym to pikuś. Liczymy na kontynuację pani Joanno. Może u Kuby Wojewódzkiego ?
PoliKOT
Viki Gabor spędziła święta z ukochanym. Trojanek pochwalił się rodzinnymi kadrami
Tragiczny wypadek córki znanego miliardera. 19-latka zginęła podczas wakacji
Dowbor często lata do Hiszpanii. Zdradziła, ile wydaje na bilety
Mocne wyznanie Opozdy. "Cztery lata temu mówili mi, że bez ojca..."
"Sanatorium miłości". Kontrowersji wokół Barbary ciąg dalszy. Henryk ją zablokował
Kolejny rozwód Wiśniewskiego. Tajner ma dla niego radę: Pewne rzeczy trzeba...
Chciał być hokeistą. Został symbolem męskości lat 80. Wystarczyła jedna rola w serialu
Ojcem Aleksandry Grabowskiej jest znany aktor. I nie chodzi tu o Andrzeja
Górniak odwołała występ kilka dni przed galą. Wydała oświadczenie