Czarodzieje z Waverly Place - z serialu do...książek

Lubisz serial Czarodzieje z Waverly Place? Uwielbiasz czytać książki? Kotek ma coś dla Ciebie!

Już niedługo, 20 września, w sklepach zadebiutuje seria "Disney Czarodzieje z Waverly Place" autorstwa Sarah Nathan. Książki, stworzone na podstawie serialu, powinny spodobać się fanom produkcji, ale nie tylko.

Alex, Justin i Max Russo to z pozoru normalne rodzeństwo. Chodzą do szkoły, spotykają się z przyjaciółmi i mają typowe nastoletnie problemy. Ale skrywają pewien sekret... są czarodziejami! Teraz ich ojciec, Jerry, chcę nauczyć swoje dzieci jak odpowiednio obchodzić się z magią. Rodzeństwo nie może jednak zdradzić nikomu swojego sekretu i z tego powodu nie raz pakuje się w niezłe tarapaty.

W serii pojawią się następujące książki:

"Magiczne wpadki"

Alex, Justin i Max Russo mają wspólną tajemnicę. Te z pozoru zwykłe nowojorskie dzieciaki szkolą się na czarodziejów! Kiedy Alex dowiaduje się, że ojciec uczył jej starszego brata Justina latania na rodzinnym magicznym dywanie, również chce brać lekcje pilotażu. Jednak tacie nie jest łatwo pracować z ukochaną córeczką, więc Justin w sekrecie wprowadza siostrę w tajniki latania. Co będzie, jak ojciec się dowie? Czy za karę uziemi Alex?

"Magiczna intryga"

Co może być gorszego niż oblanie testu z hiszpańskiego? W przypadku Alex Russo tylko jedno - że rodzice się o tym dowiedzą! Teraz, dopóki nie zda poprawki, będzie miała szlaban i nie pójdzie na randkę z przystojniakiem Rileyem. Ale, od czego są Kieszonkowe Elfy - magiczne stworzenia, które wiedzą wszystko na każdy temat? Elf jest lepszy niż ściąga! Alex zatrudnia elfa, popisowo poprawia test i pędzi na randkę z Rileyem. Nie wie tylko, że jej bracia Justin i Max przy pomocy tego samego Kieszonkowego Elfa chcą dać jej nauczkę. Randka Alex będzie niezapomniana

"I kto to mówi!"

Justin zakochał się po uszy w Mirandzie, nowej koleżance z zajęć z biologii. Jest bystra, ładna, a nawet poprosiła go, żeby poszedł z nią na szkolny bal! Justin jest wniebowzięty - do czasu, gdy na czole wyskakuje mu olbrzymi pryszcz. Jego siostra Alex próbuje usunąć go za pomocą magii, jednak zaklęcie odnosi odwrotny do zamierzonego skutek i pryszcz, zamiast zniknąć, ożywa! Czy Justinowi uda się ukryć gadającą krostę przed Mirandą i wybrnąć z syfiastej sytuacji?

"Zaczarowane"

Alex nie może się nadziwić, że Gigi zaprosiła ją wraz z Harper na doroczną herbatkę. Przecież Gigi nigdy ich nie lubiła. Co jeszcze dziwniejsze, Harper nie może się doczekać, żeby tam pójść. Alex dowiaduje się jednak, że Gigi ma złe zamiary. Na nieszczęście Harper nie chce jej uwierzyć. Alex musi podjąć trudną decyzję - czy ma biernie obserwować wydarzenia w nadziei, że wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami Harper? Może lepiej rzucić zaklęcie, by ocalić przyjaciółkę przed upokorzeniem?

Sugerowana cena każdego tomu to 14,90 zł.

Jesteście zainteresowani książkami?

Więcej o: