Słynny fotograf o Dodzie: Ona ma charyzmę Lady Gagi

Pierpaolo Ferrari robił sesję Dody w "Pani".

Doda w "Pani" opowiedziała kilka ciekawych historii o swoich byłych "przyjaciołach", o miłości, o sobie. Zdjęcia do artykułu zrobił słynny fotograf współpracujący z najlepszymi magazynami na świecie, PierPaolo Ferrari. Do tej pory pozowali mu Tony Blair, Brad Pitt , Lady Gaga czy Milla Jovovich ...

Czarno-białe zdjęcia Dody w czarnej sukni i czarnym welonie ukazują piosenkarkę jako kobietę silną, zdecydowaną i pewną siebie. Przebojowość "królowej" nie umknęła uwadze słynnego fotografa.

Ona ma charyzmę Lady Gagi - powiedział.

W świetle tego, że Doda planuje niebawem ekspansję zagraniczną , takie słowa z ust człowieka, znającego osobiście największe sławy tego świata, są wielką nobilitacją. Mamy nadzieję, że Doda z tym większą ochotą przystąpi do realizacji planu podboju zagranicy i przetrze szlak innym polskim artystom.

Zgadzacie się z panem Ferrari?

PANI NR 08 (239) - "Doda. Nie odpuszczę". fot. PierPaolo Ferrari:

Doda w 'Pani' - Sierpień 2010. Fot. PierPaolo FerrariDoda w "Pani" - Sierpień 2010. Fot. PierPaolo Ferrari PANI NR 08 (239)

Doda w 'Pani' - Sierpień 2010. Fot. PierPaolo FerrariDoda w "Pani" - Sierpień 2010. Fot. PierPaolo Ferrari PANI NR 08 (239)

Aik

Zobacz także:

Doda w piosence Kasi Sobczyk. Wideo

Doda z Nergalem w Grecji! Foto

Chorwacki portal plotkarski pisze o Dodzie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.