Wow! TVN chce zrobić serial o Voletcie!

Już we wtorek stacja wyemituje ostatni odcinek "BrzydUli". Jest jednak szansa, że powstanie nowy serial, którego główną bohaterką będzie kultowa już Violetta Kubasińska! To byłoby coś!

Już we wtorek TVN wyemituje ostatni odcinek serialu " BrzydUla ", który okazał się wielkim hitem. Widzowie pokochali produkcję między innymi dzięki postaci Violetty Kubasińskiej , którą brawurowo stworzyła Małgorzata Socha . Niektóre z zabawnych tekstów i nagminnie przekręcanych przez Violę przysłów zyskały już miano kultowych.

Małgosia doskonale się spisała i na dobre zapisała się w pamięci widzów. Ona ze swoimi powiedzonkami wręcz przyćmiła innych aktorów - powiedziała osoba z produkcji serialu w rozmowie z "Super Expressem".

Tabloid donosi, że TVN chce iść za ciosem i zrobi serial o Violi . Roztrzepana sekretarka w moment stała się ulubienicą widzów, dlatego szkoda byłoby tego nie wykorzystać.

Sama Małgosia Socha nie za bardzo chciała skomentować sprawę.

Nie chciałabym na razie nic mówić na ten temat. Ale oczywiście miło byłoby, gdyby taki serial powstał - powiedziała aktorka w rozmowie z "Super Expressem".

Jako fani Violi mamy ogromną nadzieję, że TVN naprawdę stworzy ten serial. My na pewno będziemy go oglądać.

A co wy myślicie o tym pomyśle? Śledzilibyście serial o Violce ?

PRZECZYTAJ NAJLEPSZE TEKSTY VIOLETTY!

Więcej o: