Adamek dzwoni do Radia Maryja

... A Mariola Gołota chodzi przed walką do kosmetyczki. Już jutro odpust roku.

Tomasz Adamek:

Dzień przed walką stulecia internet zalewa pokaźna porcja informacji na temat przygotowań. Okazuje się, że nie tylko bohaterowie wieczoru skrupulatnie przygotowują się do walki, ale także bliscy, proboszcz Adamka i jeszcze pół Polski. 

Mama Tomasza Adamka w rozmowie z Dziennik.pl przyznaje, że do walki przygotowuje się od tygodni, choć ma zasadę, że nie ogląda walk syna na żywo, a jedynie powtórki. Jak mówi pani Anna pozostaje modlitwa. Zdradza, że sam Tomek dzwoni czasem do Radia Maryja i się modli. Jest przecież bardzo religijny.O Rydzyku mówi tak: "Dla mnie to kozak. Zbudował wielkie imperium medialne, jego radia słuchają miliony. Mam nadzieję, że kiedyś go poznam" - czytamy wypowiedź Adamka na Dziennik.pl. Na galę wybierają się tez władze parafii Adamka.

Tomek ostatnie dni spędza w domu mamy i w swoim w Gilowicach. W piwnicy ma salę treningową, gdzie godzinami trenuje. Żona i córki zostały w USA. Za to do Polski za Adamkiem przybyła cała świta, która podobnie jak mistrz ostatnie godziny spędzają na tzw. dopinaniu walki na ostatni guzik. 

Andrzej Gołota:

Endrju podobnie jak Adamek ostatnie godziny spędza na sali treningowej. Co prawda robi to w ośrodku Start w Wiśle, a nie w piwnicy swego domu, ale w zaangażowaniu nie ustępuje Tomaszowi. Gołota trenuje z Samem Colonną. Ten ponoć z przerażeniem w oczach staje na przeciwko Gołoty w ringu. Dziennikarze z serwisu Sport.pl wybrali się w poniedziałek na jeden z treningów Andrzeja Gołoty. I jak relacjonują: trener latał po ringu jak szmaciana lalka od uderzeń pięściarza.

Gdy Andrzej wylewa pot, żona Mariola stara się, aby podczas gali olśnić wszystkich swą urodą. Se.pl informuje , że Mariola jest już w Polsce i pół czwartku spędziła u kosmetyczki. Strasznie się boję o Andrzeja w czasie walk. Żyję z tym strachem od lat- mówi Se.pl żona Gołoty.

Oprócz najbliższych na galę szykują się fani boksu, reszta zasiądzie przed telewizorami. A wy, będziecie oglądać?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.