Lista Przebojów Kotek.fm - notowanie 23.10.2009

Notowanie 19: Wzrostów - 5; Spadków - 9; Bez zmian - 1; Nowości - 5.

Oto kolejne dziewiętnaste notowanie Kotkowej Listy Przebojów! Zobaczcie, które piosenki pną się do góry, które spadają, a które pozostają w miejscu. Mamy 5 nowości i każda zasługuje na kolejne głosy.

TUTAJ

znajdziesz notowania z poprzednich tygodni.

W pierwszej trójce jedynie niewielkie zmiany, o wiele ciekawsze są nowości i to co pojawiło się w propozycjach. Czy któraś z tych piosenek ma szansę odebrać Miley pierwsze miejsce za tydzień? To oczywiście zależy od Waszych głosów, ale Kotek trochę pospekuluje.

Piosenka Jonas Brothers "Poison Ivy " jest najwyższą nowością na Liście. Jednak piąte miejsce, to nie jest zbyt wysoko - chłopcy nie dostali się nawet do top 3. Czy ich fani po prostu zaspali i nadrobią to w tym tygodniu? Czy może czas braci dobiega końca i tracą powoli na popularności? To się okaże za tydzień.

MuseMuse Muse,fot.mat.prasowe Fajnie, że wśród nowości pojawiła się piosenka Britney Spears "3 ". Kotek cieszy się także, że na ostatnim miejscu załapał się kawałek "Uprising " zespołu Muse . Teraz potrzebuje kolejnych głosów, żeby nie wypaść zbyt szybko z notowania.

A wśród propozycji Ashley Tisdale feat. David Jassy z utworem "Crank It Up ". Czyżby ta piosenka miała szansę dostać się do notowania i zagrozić obecnemu numerowi jeden? Kotek czuje, że jest to możliwe, bo Ashley z płyty na płytę ma coraz więcej fanów i fanek, któzy doceniają jej rozwój muzyczny.

Oczywiście to nie jedyne nowe propozycje, pełną listę znajdziecie TUTAJ .

Chcesz zmienić kolejność piosenek na liście? Nic prostszego - GŁOSUJ TUTAJ !

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.