Nowy sezon Gossip Girl - będzie się działo!

Stacja CW wyemitowała wczoraj pierwszy odcinek trzeciej serii serialu Plotkara. Jesteś ciekaw, co porabiają bohaterowie? Przeczytaj

SPOILERY!!!

Jeszcze nie na uniwersytecie, ale tuż tuż... w pierwszym odcinku trwa jeszcze lato, którym cieszą się bohaterowie po skończeniu liceum. Niestety, nie oznacza to sielanki . Scenarzyści zadbali o to, by widzowie się nie nudzili - tak jak bohaterowie serialu.

Nate zaczyna spotykać się z nową dziewczyną - okazuje się, że Bree Buckley pochodzi z rodziny skłóconej z Archibaldami. Najpierw to Nate chce wykorzystać ją, by dopiec dziadkowi. Potem jednak to senior rodu coś kręci...

Bardziej emocjonujące lato spędziła jednak Serena - w plotkarskich pismach pełno jej zdjęć, zrobionych przez paparazzi. Co dziwne, wygląda na to, że takie kompromitujące fotografie z szalonych imprez jej nie przeszkadzają.

Dlaczego? To tylko pozory - tak naprawdę Serena cierpi, bo odszukany ojciec nie chciał jej poświęcić ani chwili. W ten sposób dziewczyna stara się zwrócić na siebie jego uwagę.

Większość widzów czekała pewnie jednak na to, by zobaczyć, jak radzą sobie Blair i Chuck . Po miłosnym wyznaniu w finale drugiej serii producenci musieli poradzić sobie z trudnym problemem: jak pokazać tę parę z jednej strony jako zakochanych w sobie młodych ludzi, a z drugiej jako znanych z gierek Blair i Chucka ?

Ulubieńcy widzów mimo tego, że bardzo się kochają, nie potrafią żyć w takim ''normalnym'' związku. Próbują podnosić jego temperaturę scenami zazdrości. I fajnie. Ale jeszcze fajniej, że w końcu dochodzą do wniosku, że to nie jest najlepszy pomysł i postanawiają znaleźć inny sposób na niezbędną im odrobinę emocji.

W kolejnym odcinku młodzież z Upper East Side idzie na studia - będzie się działo!

Kotek dziękuje za informacje niezastąpionemu serwisowi Popcorner.pl - znajdziecie tam więcej informacji o swoich ulubionych serialach!

Lubisz " Plotkarę "?

Więcej o: