Doda i Candy Girl posz造 razem na piwo

Spekulacje innych serwis闚 na temat starcia Dody i Candy Girl by造 mocno przesadzone. Po imprezie ESKI dziewczyny posz造 razem na piwo.

Kiedy na polską scenę wkroczyła Candy Girl , wszyscy zaczęli porównywać ją do Dody . Kiedy obie panie pojawiły się na jednej imprezie, portale internetowe oczekiwały, że dojdzie pomiędzy nimi do starcia, pyskówki, a najlepiej byłoby, gdyby się pobiły. Ale to byłoby na poziomie tylko pewnej pseudo wokalistki i blogerki, której pseudonimu nawet nie wspomnimy.

Ważne, że obie wokalistki poznały się już dużo wcześniej. Razem bawiły się już między innymi na otwarciu Eska.tv. Jednak zdaniem niektórych serwisów do konfrontacji pań doszło dopiero teraz.  

Na konferencji prasowej Sopot Hit Festival nie tylko nie doszło do starcia pomiędzy Dodą a Candy Girl (tego oczekiwał m.in. serwis kozaczek.pl), ale po imprezie dziewczyny poszły razem na piwo. Towarzyszył im DJ Adamus i Tomek Lubert .

Teraz my moglibyśmy snuć domysły, czy rozmawiali oni o jakimś wsp鏊nym projekcie? Może Doda i Candy nagrają wspólnie piosenk, którą skomponuje Lubert a zmiksuje Adamus

Ale te domysły byłyby bez sensu. W końcu oni tylko poszli na piwo.

Candy Girl i Doda na otwarciu Eska.tv:

www.officialcandygirl.pinger.pl

Zobacz, jak Doda łamie przepisy drogowe

Doda zagrożona?

Doda walczy o majtki

Wi璚ej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.