Udział w programie "Taniec z gwiazdami" otworzył Dorocie Gardias drzwi do wielkiej medialnej kariery. Pogodynka nie ograniczy się już tylko do występów w "Dzień dobry TVN", ale poprowadzi również program "Projekt plaża". Całe wakacje spędzi na polskim wybrzeżu. Będzie opowiadała jak wypoczywają znani oraz mniej znani Polacy.
Chcę się uczyć i szlifować swój dziennikarski warsztat, jak rozmawiać z ludźmi i przeprowadzać wywiady. Bardzo podoba mi się sposób, w jaki Magda Mołek rozmawia ze swoimi gośćmi. Jest prowadzącą godną naśladowania. Mołek przeprowadza swoje wywiady z klasą. Poza tym ma ogromne doświadczenie w tym, co robi, dlatego też z zaciekawieniem ogląda się jej program w TVN Style "W roli głównej" - powiedziała "Faktowi" Gardias.
Czy to dobry przykład do naśladowania? Naszym zdaniem w show-biznesie są osoby, które mają lepiej opanowany warsztat dziennikarski niż Magda Mołek . Prawda jest jednak taka, że każdy wzoruje się na kim chce i nam nic do tego.
Rob Reiner i jego żona nie żyją. Aresztowano syna reżysera
Jarosław Bieniuk ma piękny dom z widokiem na morze. Kupił go jeszcze z Anną Przybylską
Dancewicz szczerze o pieniądzach. "Żyłam za dziesięć złotych dziennie"
Ale wieści! Już wiemy, kto poprowadzi sylwestra w TVP. Dobrze ją znacie!
Doda pokazała swoją kuchnię. Utrzymanie jej w czystości to prawdziwy koszmar
Ceny grozy na jarmarku w Krakowie! Przyszłam, zrobiłam zdjęcie i... odwróciłam się na pięcie
Magdalena Wołłejko odbiła męża koleżance, potem to ją ukochany zostawił dla innej. Ten skandal wstrząsnął show-biznesem
Była Kopczyńskiego zapytana o jego ślub nie gryzła się w język. Nagle wspomniała Markowską
Jest wyrok ws. dziennikarzy TVN Turbo oskarżonych o gwałt. Sąd podjął decyzję