Anahi z RBD uwielbia Miley Cyrus!

Oby tylko nie poszła w jej ślady...

Gwiazdy meksykańskiego zespołu RBD rzadko kiedy wiązani z są z jakimikolwiek skandalami. Młodzi artyści dobrze wiedzą, że nieodpowiednie zachowanie może doprowadzić do szybkiego upadku. Kotek nie jest przekonany, czy wszechobecne plotki opisujące "dziwne" zachowanie Miley Cyrus dochodzą do Meksyku, jednak wokalistka Anahi zdaje się bardzo lubić młodziutką gwiazdkę Disneya.

Niedawno odbył się oficjalny czat z zespołem, na którym fani zadawali przeróżne pytania. Miła atmosfera sprawiła, że zarówno chłopcy jak i dziewczyny bardzo chętnie opowiadali o swojej pracy oraz życiu prywatnym. Uwagę Kotka przyciągnęło szczególnie jedno pytanie brzmiące następująco: Gdyby powstał film o waszym życiu, którzy aktorzy powinni w nim zgrać?

Nie zastawiając się zbyt długo, na pierwszy ogień poszła Anahi , która wyparowała:

Bardzo bym chciała, aby zagrała mnie Miley Cyrus. Jesteśmy takie same i byłaby wprost idealna.

Jako że zapewne wiecie lepiej, musicie natychmiast poinformować Kotka, czy Anahi ma podobny charakterek do Miley Cyrus ? Piszcie w komentkach!

Na deser filmik, o który prosiliście. Piosenka "Ser o Parecer" z ostatniego koncertu RBD na Ritmosonlatino. W piosence wystąpiła mała siostrzenica Any. Miłego oglądania!

Więcej o: