Takich Luntków są tysiące!

Królowa Doda przemówiła na temat Luntka.

Luntek robi wszystko, co tylko może, żeby zaistnieć w świadomości Polaków. I idzie mu to całkiem nieźle. Nic dziwnego, bo prawie18-letni Paweł z Gdańska jest naprawdę odważny i w swoich filmikach broni nie tylko Dody i Isis Gee, ale również śpiewa i tańczy. Nie wszystkim to się podoba, bo Luntek jest postacią bardzo kontrowersyjną. Nic dziwnego, że w sieci roi się od różnych, nie zawsze przychylnych komentarzy.

Tyle tylko, że filmiki Luntka biją rekordy oglądalność. A przecież o to w show-biznesie właśnie chodzi! Nastolatek deklaruje, że jest najwierniejszym fanem Dody. Dlatego Plotek postanowił zapytać Dodę, czy wie o istnieniu Luntka. Czy widziała jego filmiki. I czy nie czuje się zagrożona przez ambitnego młodziana.

Tak. Doda widziała ten filmik Luntka. To bardzo miłe, że jest ktoś taki jak ten chłopak. Mamy jednak świadomość, że każdy chce zaistnieć i wykorzystać swoje pięć minut. W sieci jest z pewnością więcej takich osób. Ale do odważnych świat należy - komentuje w imieniu Dody menadżerka Maja Sablewska w rozmowie z Plotkiem.

Widać, że Luntek osiągnął już swój cel, skoro o jego istnieniu dowiedziała się nawet Doda. Ciekawe czy kiedyś się spotkają? W końcu to jeden z największych fanów artystki w Polsce. A znając determinację chłopaka to i spotkanie z Rabczewską jest w zasięgu jego ręki!

T.R.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.