Isis Gee idzie śladami U2!

Podczas, gdy w Polsce przycichło o tegorocznym festiwalu Eurowizji. Europa dosłownie oszalała na punkcie Isis Gee . Polska reprezentantka wywołała prawdziwą burzę w Irlandii, gdzie zaprezentowała się przed publiczności w popularnym programie "The Late Late Show". To w nim karierę zaczynał m.in. zespół U2!

Wiadomo, że Isis Gee dostała zaproszenie do programu "The Late Late Show" irlandzkiej telewizji RTE. W tym samym talk-show widzowie mogli zobaczyć występy m.in. Eltona Johna czy legendarnego zespołu U2.

Program cieszy się dużą popularnością w tym kraju i kolejne odcinki przyciągają ponad połowę mieszkańców tego Irlandii przed telewizory. Nieoficjalnie wiadomo, że tuż po koncercie padła propozycja z ust jednego z manadżerów tamtejszych wytwórni, żeby wydać płytę Isis w Irlandii. Ale to nie wszystko!

Tak była taka rozmowa. Takich propozycji mamy więcej z wielu krajów Europy. Wrócimy do tego pomysłu po Eurowizji. Jeśli rzeczywiście będzie takie zainteresowanie Isis w Europie, to z pewnością pomyślimy o wydaniu tej płyty również w Irlandii - potwierdza Adam Gołębiowski, manadżer Isis.

Czy Isis Gee ma szansę na międzynarodową karierę? Znawcy muzyki i rozrywki wierzą, że tak. Polska reprezentantka jest jedną z najczęściej zapraszanych na występy gwiazd z tegorocznego konkursu Eurowizji. A to oznacza, że kariera stoi przed Isis Gee otworem. Tak trzymać!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.