Sasha z Jet Set woli "Big Brothera od własnej matury!

Już od kilkunastu godzin w domu Wielkiego Brata mieszkają gwiazdy. W piątej edycji "Big Brother Vip" Czwórka postawiła na znane postaci show-biznesu, które będą mieszkały przez najbliższe dwa miesiące pod obstrzałem kamer. Wśród nich jest Sasha z "The Jet Set" , która wolała udział w reality show od nauki.

Sasha Strunin po ubiegłorocznej porażce jej zespołu w półfinałach festiwalu Eurowizji postanowiła się przypomnieć fanom. Znajomi Sashy są zaskoczeni decyzją młodej piosenkarki, bo wokalistka The Jet Set wybrała udział w reality show zamiast uczyć się do matury.

Sasha trochę lekceważy naukę. A przecież w "Big Brother" nie będzie się mogła uczyć. Trochę się o nią martwimy, bo jak się przygotuje do egzaminów. Trudno powiedzieć, co będzie dalej, ale w maju czekają ją egzaminy. Nie chcę mi się wierzyć, żeby mogła w tym przypadku liczyć na taryfę ulgową - opowiada przyjaciółka piosenkarki.

Sasha uczy się w poznańskim ogólniaku, ale propozycję Czwórki przyjęła bez namysłu. Nieoficjalnie wiadomo, że jej zespół ma niebawem wydać płytę i potrzebuje promocji. Nic dziwnego, że młoda piosenkarka zdecydowała się na udział w reality show.

Hm może Sasha dostanie książki do domu Wielkiego Brata?

Chcesz zamieszkać w domu Wielkiego Brata - weź udział w BB Wyścig!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.