Górniak w "Tańcu z Gwiazdami"?!

Edyta Górniak może zatańczyć w 7. edycji "Tańca z Gwiazdami". Tak przynajmniej wynika z informacji, które opublikował dwutygodnik "Party". Według gazety TVN prowadzi bardzo poważne rozmowy z gwiazdą. Czy Edyta Górniak naprawdę porzuci rolę jurorki i zatańczy na parkiecie? Tylko Plotek poznał całą prawdę!

Według gazety Edytę Górniak w "Jak Oni Śpiewają" miałaby zastąpić Kayah. Zaś Edyta ma wziąć udział w 7. edycji "Tańca z Gwiazdami". Dziennikarze tej gazety powołują się na wypowiedź Darka Krupy, który przyznał, że Polsat nie podpisał jeszcze kontraktu z jego żoną na udział w 3. edycji "Jak Oni Śpiewają". Nic dziwnego, że o udziale Edyty w "Tańcu z Gwiazdami" aż huczy w całej Warszawie.

Na szczęście Plotek dla fanów Edyty Górniak ma dobrą wiadomość. Jaką?

Edyta Górniak z całą pewnością pojawi się w trzeciej edycji "Jak Oni Śpiewają". To jakieś bzdury piszą dziennikarze tej gazety. Edyta Górniak jest dla nas bardzo ważną osobą i gdyby zdecydowała się na jakieś kroki zawodowe, to na pewno wiedzielibyśmy o tym. - opowiada pracownik Polsatu.

Pracownicy Polsatu zapewniają, że Edyta zasiądzie w swoim sędziowskim fotelu na początku marca. Co prawda, piosenkarka przyznała w jednym z wywiadów, że marzy się jej nauka tańca, ale najwyraźniej Górniak woli śpiewać niż tańczyć.

Więcej o: