Robert Moskwa ciągle śpiewa!

Jest przystojniakiem w "M jak miłość", ale Robert Moskwa oprócz aktorstwa ma inną pasję. Po występie w 1. edycji "Jak Oni Śpiewają" nie może przestać... śpiewać. Dlatego Moskwa zaczął również koncertować.

Ten facet zdobył popularność przebojem. Robert Moskwa nie dość, że podbił serca milionów Polek rolą w serialu "M jak miłość", to jeszcze z dużym powodzeniem zaśpiewał w 1. edycji "Jak Oni Śpiewają" . Przygoda z piosenką w polsatowskim show doprowadziła Moskwę do finału. Nic dziwnego, że aktor nie może rozstać się ze śpiewaniem.

Plotek dowiedział się, że Robert nie unika okazji do publicznych występów. Dlatego w noc sylwestrową dał mały koncert.

Robert poprowadził zamkniętą imprezę w Płocku. Nie tylko zajął się konferansjerką, ale również zaśpiewał kilka piosenek. On po prostu jest showmenem i znakomicie sprawdza się w roli wokalisty. - opowiada przyjaciółka Roberta.

Moskwa swoją przygodę z estradą traktuje, jako dodatkową umiejętność zawodową. Nie myśli jednak o nagraniu płyty. Robert jest przekonany, że łatwiej mu jednak być aktorem niż piosenkarzem, a gdyby miał wybierać między jednym i drugim, to pozostałby z pewnością przy swoim zawodzie. Tak trzymać!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.