Ostatni odcinek Magdy M. - relacja live

Czy Magda i Piotr będą razem? Jak zakończy się ich pełen niespodzianek i trudności związek? Czy będzie ślub? Dziś o 21.30 ostatni odcinek kultowej "Magdy M." - wtedy wszystko się wyjaśni. Macie inne plany na wieczór? Zapraszamy do naszej "relacji na żywo". Jak to możliwe? Na oficjalnej stronie serialu można obejrzeć ostatni odcinek już teraz. Uwaga! W naszej relacji znajdziecie dużo spoilerów, więc nie czytajcie, jeśli macie zamiar oglądać "Magdę M." w telewizji o 21.30.

Zaczyna się jak zwykle, ale skończy się jak nigdy.

1 min. - kółko gospodyń wiejskich plus przyjaciel gej (tym razem bez torebki) dyskutują o relacjach damsko-męskich. Obierają jabłka. Emocje sięgają zenitu. Ruda ma najfajniejszy nóż (tak krzyczy żeńska część redakcji, męska się nie zna).

3 min. - dalej jedzą jabłka. Kto w tych czasach je jabłka? Teraz je się czipsy. Całkowity brak szpanu. Dialogi jak z filma "Wieża" - słabe.

4 min. - czym posmarowali tę sałatę, że kot ją zeżarł? Niektórych rzeczy nie da się wyjaśnić.

6 min. - redakcyjna pianistka mówi, że Małaszyńskiemu daleko do umiejętności Piotra Adamczyk. Czytaj: słabo udaje grę na fortepianie.

7 min. - Magda M. to jeden wielki product placement. W tym przypadku duży, czerwony i ma cztery koła. Jak na razie trochę nudno, dalej nie wiemy czy Magda i Piotr się zejdą, a czas leci.

8 min. - mecenas Bartek mobbuje Magdę M. Zapewniamy, że u nas w pracy jest dużo fajniej. Teraz 3 facetów gada o kobietach. To taki cytat z pierwszej minuty.

9 min . - Magda się zarzeka, że nie pojedzie do Zakopanego. Pojedzie, pojedzie... Zawsze jadą.

11 min. - wzruszająca scena z Janem Nowickim i Magdą Zawadzką. Oboje wyglądają doskonale - pan Jan ciągle się podoba, nawet kobietom cztery razy od niego młodszym. Poza tym nic się nie dzieje. Kolejny product placement.

13 min. - przyjaciółki Magdy knują, chcą ją namówić do zejścia z Piotrem. Akcja rozwija się naprawdę powoli. Czy starczy im czasu?

16 min. - MAŁASZYŃSKI PŁACZE! MAŁASZYŃSKI PŁACZE! Czuły, romantyczny, seksowny, wzruszający. Cała Polska na kolanach. Ale ta Magda ta głupia, taki równy facet, a ona go nie chce. Jedź do Zakopanego, natychmiast!

17 min. - to ją na pewno przekona.

18 min. - sąd przyjaciółek i przyjaciela geja nad Magdą. Wyrok skazujący, ma wrócić do Piotra.

19 min. - "Piotr Cię skrzywdził, Piotr Cię bardzo kocha, Ty kochasz Piotra". To takie proste.

19 min. - wracają wspomnienia, muzyka Myslovitz w tle, ktoś zaraz będzie beczeć.

20 min - sekwencja wspomnikowa ciągle trwa. To najtańszy sposób na nakręcenie serialu. "Moda na sukces" stosuje ten model biznesowy z powodzeniem od 5 lat.

21 min. - niestety, nikt się nie rozbeczał. Jesteśmy zawiedzeni. Ciągle jeszcze nic się nie stało.

22 min. - pojawia się poprzedni adorator Magdy. Czy mu się uda?

23 min. - kolejne mądre słowa. Cały odcinek będzie można opublikować w postaci poradnika "Co robić, żeby ze sobą chodzić".

25 min. - na ekranie pani Bożenka, z domu Ciaptak. Pierwsza realistyczna postać w serialu. Trochę późno.

26 min. - tym razem Magda udziela porad życiowych pani Ciaptakowej, chociaż sama się do nich nie stosuje. To taki zabieg scenarzystów, żeby nas, widzów, zirytować.

28 min. - kolejna piosenka, Magda została obsypana płatkami róż przez Kacpra. To tak zwany as w rękawie. W redakcji panuje opinia, że sypanie płatkami jest słabym pomysłem na podryw.

30 min. - KOLEJNA porcja mądrości życiowych. Tym razem do głosu zostali dopuszczeni seniorzy. Rodzice Piotra zadają sobie dramatyczne pytanie - dlaczego Piotr się tak wspina. Czy tak jak Kordian dozna w górach duchowej przemiany i wróci do Magdy? To było pytanie retoryczne.

31 min. - "Wewnętrzną przemianę Kordian przeżywa na górze Mont Blanc, na największym szczycie Europy, analizuje doświadczenia życiowe i ukazuje rozczarowanie światem. W Londynie i we Włoszech poznał, że światem rządzą pieniądze, za nie można też kupić miłość do kobiety. Nawet papież autorytet moralny nie daje mu pociechy. Bohater romantyczny ma skomplikowane wnętrze, odczuwa własną wartość ale brakuje mu woli działania. Scenę tę należy odczytać jako kulminację podróży, odnalezienie idei. Bohater pokonał swój wewnętrzny pesymizm i odczuwa przypływ sił. Na szczycie Mont Blanc poszukuje drogi działania i idei, dla której będzie mógł żyć. " za ściąga.pl

34 min. - Agata chce naśladować Magdę. Mamy pomysł na nowy serial "Agata B.".

Fot. Michal Mutor / Agencja Wyborcza.pl

36 min. - Piotr idzie w góry. Smutny wzrokiem patrzy na zdjęcie swoje i Magdy. Zapomina o telefonie. Napięcie rośnie, pomaga mu w tym muzyka i dramatyczne wezwanie mamy Piotra: "Zatrzymaj go!". Ręcę nam się trzęsą, ale piszemy dalej.

37 min. - Magda, wsiadaj do tego pociągu. Będzie dobrze!

38 min. - tymczasem Piotr idzie w góry. Znów muzyka, krajobrazy czyli jak zapchać fabułę. Czy Paweł Małaszyński miał kaskadera w tej trudnej scenie?

39 min. - spadnie, nie spadnie, spadnie, nie spadnie, spadnie...

42 min. - oczywiście wsiadła i dojechała. Ale trochę za szybko. Pociąg z Warszawy do Zakopanego jedzie 6 godzin, a tu tylko 3 minuty.

43 min. - OJEJ! Piotr, nieeeee...

44 min. - Magda u rodziców Piotra, jego telefon dzwoni. Co się dzieje, co się dzieje?!

45 min. - w redakcji wszystkie oddechy wstrzymane. Magda rozumie swój błąd - trzeba było przyjechać wcześniej.

46 min. - już wiemy dlaczego tak oszczędzali na retrospekcjach i dłużyznach. Pojawił się helikopter! Jak w dobrej niemieckiej sensacji. Czy znajdą Piotra, który odmacza sobie odciski?

46 min. - TO MAGDA LECI HELIKOPTEREM!!! Prawie jak księżniczka na białym koniu. Mogli dać lepszą muzykę do tej sceny. Dla bardzo niecierpliwych:

ciągle 46 min. - CZY ZROBIĄ TO NA BIAŁYM PUCHU?

47 min. - życie cudem jest - "Magda M." jest mniejszym cudem.

48 min. - całują się namiętne. Redakcja poruszona.

49 min. - "KOCHAM CIĘ MAGDAAAAAA!!! Lame. Wolimy skóry i kaski a la Darth Vader.

50 min. - napisy końcowe. To był naprawdę piękny odcinek. Czekaliśmy na seks na śniegu przez 54 odcinki i się nie doczekaliśmy. Czy to już naprawdę koniec "Magdy M."? MUSIMY się dowiedzieć co było dalej.

Więcej o: