Dzieli ich 57 lat różnicy. Właśnie ogłosili, że spodziewają się dziecka. Czy to żart?

76-letnia kobieta i jej 19-letni partner Giuseppe D'Ann stali się sławni w mediach społecznościowych. Nietypowa para poinformowała, że spodziewa się pierwszego dziecka. - Czy to żart? - pytają internauci.

Powiedzieć o nich nietypowa para, to jakby nic nie powiedzieć. Ich historia budzi skrajne emocje. Mówią, że miłość nie wybiera, ale w ich wypadku wiele osób powątpiewa w te słowa. Różnica wieku między ukochanymi jest olbrzymia. Ale nie to wzbudza największy szok wśród internautów.

Ona ma 76 lat on 19

Kobieta ma 76 lat, jej partner Giuseppe D'Ann zaledwie 19. Dzieli ich więc 57 lat. Para prężnie prowadzi profile w mediach społecznościowych i niedawno pochwaliła się wyjątkową nowiną. Według tego, co przekazali, niedługo... zostaną rodzicami. Ich materiał zainteresował sporą część internautów. Ci zauważyli, że ciąża w tym wieku może być nie tylko trudna z medycznego punktu widzenia, ale przede wszystkim macierzyństwo wiąże się z wieloma trudami. 

Oczywista oczywistość. Aby wychować dziecko trzeba ogromnej siły, zdrowia, pieniędzy, pokładów cierpliwości. Ona nadaje się na babcię, nie na mamę - brzmią brutalne komentarze w sieci.

Puszczają oczko do użytkowników TikToka?

Ta nowina wywoła sporo kontrowersji. Choć wiele osób jest oburzonych, część internautów zwraca uwagę na możliwe drugie dno sprawy:

Może to tylko żart? - pytają.

W końcu TikTok rządzi się swoimi prawami. Wielu użytkowników uważa, że nietypowa para... mogła udawać związek tylko na potrzeby tiktokowej popularności. Choć 76-latka i 19-latek nagrywają wspólnie filmiki, również te nieco intymne, wiele osób uważa, że to tylko inscenizacja.

To nie może być prawda!
Udają. Powiedzcie, że udają? - piszą w komentarzach.
Zobacz wideo Agnieszka Sienkiewicz: Nikt nie ma prawa mówić mi, jak mam wychowywać dzieci

Są też inne teorie. Spora grupa zwraca uwagę na to, że jeśli jednak para naprawdę jest razem, to mężczyzna z premedytacją zdecydował się na taki związek, by - zdaniem internautów - czerpać korzyści materialne.

Poleciał na kasę.
Kolejny chce szybko dorobić się majątku kosztem innych - komentują.

Czyżby więc chodziło tylko o sławę internetową i pieniądze? Takiego zdania są internauci. Zakochani nie przejmują się docinkami i nie przestają chwalić się swoim szczęściem. 

Więcej o: