71-letnia modelka odsłoniła brzuch. Jest forma

Do lamusa odeszły czasy, kiedy na wybiegach pojawiały się tylko nastolatki. Teraz na szczęście panuje większa różnorodność na pokazach mody, a pięknym tego dowodem jest 71-letnia modelka, która przeszła po catwalku i pokazała umięśniony brzuch.

Moda otwiera się na modelki, które jeszcze kilkanaście lat temu nie pasowały do restrykcyjnych kanonów urody. Teraz oglądając wybiegi mody, można zauważyć różne typy sylwetek, kobiety w różnym wieku, które z dumą prezentują piękne, siwe włosy. Do osób, dla których wiek to tylko liczba z pewnością należy Rosa Saito. 71-letnia modelka wystąpiła na wybiegu, prezentując wszystkim wysportowaną figurę. Szczególną uwagę zwracał brzuch.

Polecamy: Karolina Pisarek gorzko o początkach kariery. "Wszyscy mówili, że nic nie osiągnę"

Zobacz wideo Karolina Malinowska o body positive. "Znam piękne modelki plus size"

Waldemar Goszcz, Robert LeszczyńskiWaldemar Goszcz zginął tragicznie, a choroba Kownackiej była tematem tabu

Rosa Saint ma 71 lat i odsłoniła brzuch na wybiegu mody

Rosa Saint zachwyca smukłą figurą, której może jej pozazdrościć wiele osób. Jest przykładem, że nigdy nie jest za późno na to, żeby spełnić najskrytsze marzenia. Rozpoczęła karierę w modelingu w wieku 68 lat, ale nie od razu chciała być modelką. Nie kryła tego, że była nieprzekonana do pomysłu, żeby dojrzała kobieta prezentowała ubrania w reklamach. Rok zajęło jej zaakceptowanie tej idei. Całe szczęście, bo teraz możemy oglądać jej zdjęcia, na których prezentuje ciekawe kreacje. Uwagę zwraca jednak jej płaski brzuch oraz umięśnione ciało.

 

Obserwatorzy pod postem na Instagramie nie szczędzili jej w komentarzach ciepłych słów. Pisali:

Przepiękna. Wyglądasz jak prawdziwa ikona mody - podkreślił fan.
To jest to! Fantastycznie, że moda otwiera się na dojrzałe kobiety.
Zawsze prezentujesz się fantastycznie. Brawo!

My także dołączamy się do zachwytów nad 71-letnią modelką.

Więcej o: