Tiktokerka potrafi odmłodzić się makijażem o kilkadziesiąt lat. "Nie ma mowy, że to ta sama osoba"

Chloe Fountain potrafi się odmłodzić nawet o kilkadziesiąt lat. Jej filmiki robią furorę na TikToku. Użytkownicy platformy zarzucają jej, że oszukuje i tak spektakularna przemiana po prostu nie jest możliwa.

Chloe Fountain pochodzi z Kanady i doskonale wie, jak zaintrygować użytkowników TikToka. Jej krótkie filmiki mają ponad 25 milionów polubień i stale zdobywa nowych obserwatorów. Czym tak intryguje widzów? Dziewczyna pokazuje, jak w kilka sekund potrafi zupełnie zmienić wygląd. Aż trudno uwierzyć, że tak drastyczna metamorfoza to jedynie zasługa makijażu

Zobacz wideo Monika Kociołek zdradza swoich ulubieńców z Teamu X [Lista Plotka]

Chloe Fountain zaintrygowała użytkowników TikToka. Zarzucają jej oszustwo

Chloe Fountain potrafi w kilka sekund przemienić się z pomarszczonej kobiety w dwudziestolatkę. Jak sama twierdzi, używa do tego jedynie makijażu i specjalnych taśm podnoszących obwisłą skórę. Przemiany Fountain są tak spektakularne, że użytkownicy TikToka zarzucają jej oszustwo. Uważają, że używa filtrów, które specjalnie ją postarzają, aby zmiana w wyglądzie była jeszcze bardziej widoczna. Niektórzy myślą, że konto prowadzi matka z córką, a nie jedna osoba. Fountain nie chce przyznać, w jakim jest wieku, ale, jak twierdzi, nikogo nie oszukuje. Kobieta chce jedynie pokazać, jak łatwo można zmienić swój wygląd. 

Nie próbuję nikogo oszukać ani sprawić, by poczuł się głupi. Chcę tylko pokazać światu, że w każdym wieku można dokonać w sobie zmian - wyznała w jednej z rozmów.

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

W komentarzach pod filmikami widzowie nieustannie próbują dociec, jak Fountain dokonuje tych metamorfoz. Być może właśnie ten element prowadzonego przez nią konta jest kluczem do sukcesu i popularności. Im bardziej spektakularna przemiana, tym więcej powątpiewających w nią reakcji w komentarzach, a, jak wiadomo, to przyciąga uwagę innych. Tym sposobem zebrała już milion obserwatorów.  

Nie ma mowy, że to ta sama osoba!
Moim zdaniem to duet matki i córki. To niemożliwe, żeby to była ta sama osoba!
Oglądałem to tysiąc razy i nadal nie wierzę, że to ta sama osoba. 
Po prostu czary - czytamy w komentarzach.
 

W jednym z wywiadów Fountain przyznała, że nie przejmuje się opiniami ludzi, nawet jeśli są skrajnie negatywne. Wyznała, że w dzieciństwie była nieustannie krytykowana przez matkę i zdystansowała się do tego typu ataków.  

Kiedy byłam dzieckiem, moja mama znęcała się nade mną i mówiła wredne rzeczy, takie jak np.: 'Nigdy nie będziesz modelką, masz za grube nogi'. Więc jeśli mogłam znieść jej negatywność przez całe moje życie, to z pewnością mogę znieść ludzi, którzy mnie nienawidzą w sieci - wyznała.

Jak sądzicie, czy Chloe Fountain używa jakiegoś triku, aby jej metamorfoza wydawała się wręcz nierealna? 

 

Zobacz też: 12 dzieci w 12 lat. Mokry sen polskich polityków spełniony. Niestety nie u nas. Dokonała tego para z Santa Fe

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.