12 dzieci w 12 lat. Mokry sen polskich polityków spełniony. Niestety nie u nas. Dokonała tego para z Santa Fe

38-letnia Courtney Rogers i jej młodszy o trzy lata mąż, Chris, zostali rodzicami 12 dzieci w ciągu 12 lat. Najmłodsza córka pary, Cambria, urodziła się w marcu. Więcej dzieci nie planują, bo osiągnęli już idealną harmonię. Mimo to Rogers przyznaje, że bez kolejnego potomka w brzuchu czuje się dziwnie.

Courtney Rogers przez 12 lat niemalże nieustannie była w ciąży. Razem z mężem, Chrisem są rodzicami sześciu chłopców i sześciu dziewczynek. Dopiero teraz para stwierdziła, że ich rodzina jest "idealna" i nie zamierzają starać się o kolejne dziecko. Z licznym potomstwem mieszkają na ogromnej farmie w Santa Fe, w stanie Nowy Meksyk, razem ze 140 zwierzętami. 

Zobacz wideo "Mama na obrotach" radzi jak zacząć nagrywać TikToki

12 dzieci w 12 lat. Courtney i Chris Rogers zainspirowali się filmem "Fałszywa dwunastka"

Courtney Rogers w ciągu ostatnich 12 lat życia tylko przez kilka miesięcy nie była w ciąży. Pierwsze dziecko urodziła w 2010 roku. Co ciekawe małżonkowie nie planowali dużej rodziny, wyszło jednak inaczej. Po narodzinach dziesiątego dziecka stwierdzili, że nie zatrzymają się, dopóki nie będą mieli 12 potomków. Wszystko za sprawą filmu "Fałszywa dwunastka" z 2003 roku ze Stevem Martinem w roli głównej. Główni bohaterowie komedii wychowują gromadkę właśnie 12 dzieci. Para stwierdziła, że odtworzą ten wątek w realnym życiu. 

To niesamowite, jak to się ułożyło, ponieważ początkowo mieliśmy prawie samych naszych chłopców, a ostatnie pięć ciąż to były dziewczynki, więc wszystko się wyrównało - wyznała Rogers w rozmowie z "Daily Mail".

Courtney i Chris stanęli na ślubnym kobiercu w 2008 roku. Ich pierwsza ciąża zakończyła się poronieniem. Kobieta miała wtedy 24 lata i obawiała się, że wcale nie będą mieć dzieci. Po narodzinach pierwszego dziecka, Clinta, okazało się, że życie szykuje dla nich zupełnie inny scenariusz. 

Clint urodził się trzy tygodnie za wcześnie. Miałam wtedy 26 lat i nie sądziłam, że będę miała więcej dzieci. Potem stwierdziliśmy, że nasza górna granica to dziesiątka dzieci. Po  przekroczeniu tej magicznej granicy nadal czułam się młoda i zdrowa więc dociągnęliśmy do 12.- wyznała.
 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Wszystkie dzieci Rogersów mają imiona zaczynające się na literę "C". To po kolei: Clint 12-latek, Clay 10-latek, dziewięcioletni Cade, ośmioletni Callie, siedmioletni Cash, sześcioletnie bliźniaki Colt i Case, czteroletnia Calena, trzyletnia Caydie, dwuletnia Coralle, roczna Caris i Cambra, która urodziła się w marcu. 

Mamy teraz sześć córek i sześciu synów, na tym poprzestaniemy. Chyba że życie znów nas zaskoczy - dodała.

Courtney najdłużej nie była w ciąży przez siedem miesięcy w trakcie tych 12 lat. Teraz przyznaje, że nie planując kolejnego potomstwa, będzie się czuła dziwnie. Małżeństwo twierdzi, że teraz będą mieli więcej czasu na rozbudowę domu. Mają zaledwie cztery sypialnie. W planach jest dobudowanie kolejnych trzech, aby lepiej rozlokować dzieci. 

To będzie naprawdę dziwne uczucie nie być w kolejnej ciąży. Ten czas zazwyczaj był dla mnie bardzo łagodny. Czułam się dobrze i pozostawałam aktywna, w końcu miałam się kim zajmować. Bycie w ciąży sprawiało mi radość - wyznała.

Courtney powiedziała, że czasem czuje się samotna z problemami tak dużej rodziny. Rogers prowadzi konto na Instagramie, aby pokazywać realia ich codziennego życia i komunikować się z innymi rodzinami, które zdecydowały się na dużo potomstwa. 

To fakt, ciężko jest znaleźć rodziny z tak dużą liczbą dzieci. Niektórzy myślą, że jesteśmy szaleni. Ludzie, których znamy, nigdy nie powiedzieli nam nic niemiłego, ale anonimowe komentarze w internecie potrafią być przykre - powiedziała. 

Więcej ciekawostek przeczytasz na stronie głównej Plotek.pl > > >

 
 
 

Zobacz też: Ashley Graham dziś zachwyca cały świat. Kiedyś przeżywała piekło. Wołali na nią "żelazne uda"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.