Real/Sajko nie żyje. Polski raper miał zaledwie 19 lat

Karol Rojczyk, posługujący się pseudonimem Real/Sajko, nie żyje. Informacja o jego śmierci podał na facebookowym profilu raper Lil Konon, potwierdziły ją też lokalne media ze Świnoujścia. Nie wiadomo, co było przyczyną śmierci chłopaka.

Raper Karol Rojczyk odszedł 4 października w wieku zaledwie 19 lat. Młody artysta tworzył pod pseudonimem Real/Sajko. Jego utwory publikowały kanały YouTube promujące niszowych muzyków, został też dostrzeżony przez bardziej doświadczonych kolegów po fachu, jak Lil Konon i Hype.

Zobacz wideo Cleo straciła wujka. Nagrała dla niego piosenkę

Real/Sajko nie żyje

Warto odnotować, że Real/Sajko był bardzo obiecującym raperem. Pierwsze kroki w branży hiphopowej stawiał już cztery lata temu, jako 15-latek. Od tego czasu wydał kilka udanych autorskich kawałków, które spotkały się z ciepłym przyjęciem w środowisku. Miłośnikom gatunku spodobał się zwłaszcza jego ostatni, bardzo dojrzały utwór "Symetria osobowości".

 

Równolegle Rojczyk prowadził instagramowe konto, które od czasu do czasu uzupełniał nieszablonowymi treściami i niepokojącymi zdjęciami w czerni i bieli, które współgrały z jego twórczością.

Zdjęcia rapera znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Jedna z fotografii, którą raper opublikował w zeszłym roku, teraz szczególnie zwraca uwagę. Na omawianym zdjęciu Real/Sajko pozuje pod ścianą, na której widnieje napis "Umrzesz", wykonany sprejem.

Memento mori - podpisał kadr artysta.

Miał w planach m.in. stworzenie kakofonicznego utworu, który będzie wpadał w ucho. 

 

Jak podają media, 19-latek spocznie na Nowym Cmentarzu Komunalnym w Świnoujściu. Ceremonię pogrzebową młodego twórcy zaplanowano 6 października na godzinę 10:00.

Bliskim, przyjaciołom i słuchaczom Karola Rojczyka przekazujemy wyrazy współczucia.

Zdjęcia rapera znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.