Doktorowa z "Rancza" świętuje 56. urodziny zdjęciem w bikini. Fani oszołomieni. "Figura jak u nastolatki"

Z okazji 56. urodzin na instagramowym profilu Beaty Olgi Kowalskiej pojawiło się nowe zdjęcie. Aktorka pozuje na nim w bikini. W komentarzach posypały się życzenie i komplementy od zachwyconych jej figurą internautów.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl  

Beata Olga Kowalska w latach 2006-2009 i 2011-2016 grała w kultowym serialu "Ranczo". Aktorka wcielała się w nim w rolę Doroty Wezół. Barwną, wyzwoloną i uwielbianą przez telewidzów postacią doktorowej zjednała sobie rzeszę fanów, z którymi chętnie dzieli się w mediach społecznościowych ciekawostkami z życia prywatnego i zawodowego. Kilka dni temu opublikowała na Instagramie post z okazji swoich urodzin. Zdjęcie, które do niego dodała, wzbudziło zachwyt wśród internautów.

Zobacz wideo "Ranczo" - bajka, którą pokochali polscy widzowie

Dumna Beata Olga Kowalska pozuje w bikini

Pod koniec kwietnia Beata Olga Kowalska świętowała swoje 56. urodziny. W tym wyjątkowym dla niej dniu postanowiła opublikować na Instagramie post, w którym zwróciła uwagę na to, jak w branży filmowej i społeczeństwie są postrzegane kobiety w podobnym do niej wieku.

To JA. Dumna, dojrzała kobieta. Dziś są moje 56. urodziny. Sama często w to nie wierzę. Bo przecież wszystko jeszcze przede mną. Rzeczywistość nie jest jednak tak kolorowa. Nie jest łatwo pogodzić się ze starzeniem, z upływającym czasem. Zwłaszcza że kobiety po 50-tce wtłaczane są w strefę cienia, stają się przeźroczyste, zarówno dla mężczyzn, jak i pracodawców. Dyskryminacja dojrzałości - napisała.

Do wpisu dodała zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak podczas słonecznego dnia na tle morza pozuje w stroju kąpielowym. Jak się jednak okazało, aktorka zastanawiała się, czy w ogóle powinna je udostępnić w mediach społecznościowych.

Zastanawiałam się, czy wrzucić to zdjęcie, ale pomyślałam, że ośmieli to piękne 50-letnie do spojrzenia na siebie z dumą. Jesteśmy wartością - dodała na końcu wpisu.
 

Obawy aktorki były bezpodstawne. W komentarzach pod postem oczarowani jej wyglądem fani zasypali ją komplementami.

Jest pani piękną, fantastyczną kobietą - figura modelki, jednak najważniejsze co pani ma to olbrzymia charyzma, której nie kupi się za żadne pieniądze.
Jaka strefa cienia!? To przy pani inni chowają się w cieniu!
Pięknie pani wygląda. Figurka jak u nastolatki - czytamy na Instagramie.

Oprócz komplementów pojawiły się również życzenia urodzinowe, do których my również się dołączamy.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.