Doda w kusym stroju paraduje przed kamerą. Jak gwiazda "Słonecznego patrolu". Fani wniebowzięci

W tym roku Doda obchodzi 20. rocznicę działalności muzycznej. Z tej okazji zaprosiła fanów na jubileuszowy występ, który odbędzie się podczas festiwalu w Sopocie. Przy okazji w dość skąpym stroju promuje wydarzenie.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Podczas tegorocznej edycji imprezy Polsat SuperHit Festiwal, która zgodnie z tradycją odbędzie się w Operze Leśnej w Sopocie, wystąpi wiele gwiazd z Polski i zagranicy. Wśród nich będzie Doda, która przy okazji wydarzenia zamierza świętować okrągłą rocznicę - 20 lat na scenie. Choć koncert odbędzie się dopiero pod koniec maja, już teraz Dorota Rabczewska zapowiedziała swój występ. Promując show, pokazała się w kusym błękitnym stroju.

Zobacz wideo Doda zapowiada rozbieraną sesję. Tak chce zebrać pieniądze na leczenie chłopca

Dorota Rabczewska zapowiada występ na festiwalu w Sopocie. Zachwyciła fanów kusym strojem

Na Instagramie Doroty Rabczewskiej znalazło się kilka nagrań, mających na celu promocję nadchodzącego festiwalu. Gwiazda włożyła jasnoniebieski zestaw, na który składa się minispódniczka, góra od bikini, wysadzany kryształkami choker i wysokie kozaki. W takiej odsłonie artystka zapowiedziała swój jubileuszowy występ. Na filmach można zauważyć również elementy takie jak pomarańczowe koło ratunkowe, megafon, czy też budkę ratownika, co naturalnie rodzi skojarzenie z kultowym serialem "Słoneczny patrol".  

 

W odezwie do fanów, wokalistka nawiązuje do stylistyki, informując, że poszukuje ratownika. Nie trzeba było długo czekać na reakcję. W komentarzach zaroiło się od komentarzy zachwyconych obserwatorów:

DodaDoda zapowiada rozbieraną sesję. Tak chce zebrać pieniądze na leczenie chłopca

Królowa powinna szukać króla, a nie ratownika.
Woda chyba sama odparuje.
Chyba kolejka tych ratowników będzie od Sopotu do Zakopanego.

DodaDoda pisze książkę o swoich trudnych przeżyciach. "Lubię być potrzebna"

Podzielacie entuzjazm fanów Dody? Podoba się Wam w takim wydaniu?

Więcej o: