Aleksandra Domańska postanowiła się zmienić. Zauważyła, co robi źle. "Powstają konflikty i nieporozumienia"

Aleksandra Domańska w październiku powitała na świecie pierwsze dziecko. Aktorka urodziła syna. Nie ukrywa, że spełnia się w macierzyństwie. W najnowszym wywiadzie przyznała, że po porodzie przewartościowała swoje życie. Zrezygnowała z pewnych zachowań.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Aleksandra Domańska po porodzie długo milczała i nie zdradzała żadnych informacji związanych z dzieckiem. Dopiero niedawno postanowiła ujawnić płeć. Aktorka przyznała, że odkąd została mamą, jest wyjątkowo szczęśliwa. Już zdążyła wrócić do pracy. Udzieliła nowego wywiadu, w którym szczerze przyznała, że od porodu zmieniła postrzeganie pewnych spraw. Niektórych zachowań chce się wyzbyć. Przy okazji zdradziła, jakie ma cele na ten rok. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Te gwiazdy zaczęły karierę, gdy miały kilka lat. Poznajecie tego młokosa? To Marcin Tyszka. Szroeder rozczula

Zobacz wideo Aleksandra Domańska zamyka konto na Instagramie

Aleksandra Domańska zmieniła postrzeganie pewnych spraw po porodzie. Tego nie będzie robić

Aleksandra Domańska w rozmowie z dziennikarką tygodnika telewizyjnego Kropka TV odnosiła się do aktualnych wydarzeń. Przyznała, że od porodu inaczej patrzy na niektóre sprawy i nie ma zamiaru wchodzić w zbędne dyskusje, które prowadzą do kłótni. Wyjawiła, że jej celem na ten rok jest bycie życzliwym dla innych. 

Będę brutalnie szczera. Wszyscy oceniamy innych i niestety to jest naturalny odruch. Ale staram się pamiętać, że nic nie jest takie, jak wygląda z zewnątrz. Jest takie piękne zdanie: Traktuj wszystkich dobrze, bo nigdy nie wiesz, jaką walkę ktoś prowadzi sam z sobą i z czym się mierzy w życiu. Ostatnio często sobie przypominam tę sentencję, bo sytuacja na świecie nie sprzyja życzliwości. Czujemy napięcie nie tylko ze względu na pandemię, ale również z powodu coraz trudniejszej codzienności. Nie chcę dokładać swojej cegiełki do kłótni i niesnasek. Chcę oddychać pełną piersią i być życzliwa dla innych. To mój cel na 2022 rok - przyznała aktorka.

Domańska podkreśliła, że zmiana jej nastawienia wynika również z doświadczeń życiowych. Zrozumiała, że czasami potrafiła działać zbyt pochopnie, co rodziło niepotrzebne konflikty. Jak sama przyznała, ciąża pozwoliła jej zatrzymać się na chwilę i pozwoliła skupić na tym, co jest dla niej najważniejsze. 

To chyba efekt moich doświadczeń i dojrzewania. Stałam się uważniejsza na moich przyjaciół i odkryłam, że pewnych rzeczy po prostu nie dostrzegałam. Żyłam w pośpiechu i rzeczywistość jawiła mi się inna niż była. Dotarło do mnie, że zbyt pochopnie "wrzucam" kogoś do szuflady z napisem "X" i potem powstają konflikty i nieporozumienia. Wyciągnęłam wnioski, zrobiłam krok w tył i poszerzyłam swoją perspektywę. Ale czy macierzyństwo miało z tym jakiś związek, nie wiem. Ciąża na pewno bardzo mnie zmieniła, bo "zatrzymała" mnie, przestałam "biec" i skupiłam się na swoim wnętrzu. Większość czasu spędziłam wtedy w domu na wsi na Suwalszczyźnie, z dala od ludzi. Miałam kilka miesięcy, aby delektować się podróżami w głąb siebie - dodała.

Aleksandrę Domańską będzie można oglądać w nowym serialu pt. "Mecenas Porada". Pierwszy odcinek startuje 2 marca o godzinie 20:05 na Polsacie, a kolejne będą emitowane w każdą środę. Zamierzacie oglądać? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.