Klaudia Halejcio szaleje z metamorfozami. Ta na głowie to za mało. Po zmianie fryzury remontuje dom. W sypialni chaos

Klaudia Halejcio zdecydowała się wyremontować dom. Na Instagramie pochwaliła się również inną metamorfozą. Aktorka kompletnie odmieniła fryzurę. Fani szeroko komentują zmianę.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Klaudia Halejcio od kilku miesięcy mieszka w nowej, robiącej wrażenie willi, która podobno warta jest dziewięć milionów złotych. Wprowadziła się do niej wraz z partnerem Oskarem oraz półroczną córką. Mimo że posiadłość zachwycała luksusowymi wnętrzami, (celebrytka chętnie publikuje kadry z domu), to para postanowiła zabrać się za generalny remont. Gwiazda na Instagramie relacjonuje, jak przebiega przebudowa sypialni. Aktorka postawiła również na inną metamorfozę, kompletnie odmieniła fryzurę, czym pochwaliła się na InstaStories.

Zobacz wideo Nowa fryzura Klaudii Halejcio

Karolina Pisarek z narzeczonym kupiła luksusową willę. Cena przyprawia o dreszcze!Karolina Pisarek zamieszkała z narzeczonym w willi. Cena zwala z nóg

Klaudia Halejcio w nowej fryzurze

Luksusowa willa aktorki ma ponad 500 metrów kwadratowych. Na terenie posiadłości znajduje się siłownia, basen, kino, a nawet teren, na którym można grać w golfa. Teraz gwiazda dzieli się z internautami postępami prac remontowych w sypialni. Część ścian jest jeszcze w kompletnie surowym stanie, na środku pomieszczenia stoi rusztowanie a na podłodze leżą panele. Do zakończenia prac pozostało jeszcze dużo czasu. Jednak młoda mama pokazała, już jak ma prezentować się gotowa sypialnia. Wizualizacja przysłana przez architekta robi wrażenie. 

Halejcio pokazuje sypialnięHalejcio pokazuje sypialnię Fot. Instagram//klaudiahalejcio/

Ponadto Halejcio zdecydowała się na jeszcze jedną metamorfozę. Ostatnia wizyta w salonie fryzjerskim okazała się być wyjątkową, co postanowiła zrelacjonować na InstaStories. Klaudia Halejcio zupełnie odmieniła fryzurę, podcięła końcówki i przyciemniła włosy. Gwiazda przyglądała się sobie chwilę w lustrze, po czym doceniła pracę fryzjera. 

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio Fot. Instagram/klaudiahalejcio

Fani byli pod wrażeniem. 

Pięknie wyglądasz. 
Wow super. 
Świetna fryzura - pisali. 

Jak podoba wam się celebrytka w takiej odsłonie? 

Kinia WiczyńskaPodekscytowana Kinia Wiczyńska zapowiada metamorfozę pokoju

Więcej o: