Wersow i Friz polecieli do Finlandii. Karol Wiśniewski zachwycony lotniskiem, a Weronika Sowa odpoczywa przy lampce wina

Wersow i Friz chętnie zwiedzają kolejne miejsca na świecie. Tym razem postanowili poczuć zimowy klimat i wybrali się do Finlandii. Miasto, w którym wylądowali związane ze świętym Mikołajem.

Wersow i Friz są jedną z najpopularniejszych par w świecie influencerów. W sierpniu Karol Wiśniewski oświadczył się Weronice Sowie. Youtuberzy uwielbiają podróżować i chętnie dzielą się z fanami relacjami z kolejnych wyjazdów. Tak też było tym razem.

Największe dramy 2021Bożena Dykiel w okularach "leczących depresję" i Beata K. na podwójnym gazie

W poniedziałek Wersow i Friz poinformowali, że wybierają się na kolejny wspólny wyjazd. Ze względu na przesiadki była na przesiadki musieli spędzić cały dzień na lotnisku, które bardzo spodobało się Karolowi Wiśniewskiemu. Założyciel Ekipy był zachwycony nowym skrzydłem w Helsinkach, które zostało urządzone w bardzo nowoczesny i wygodny sposób.

Zobacz wideo Friz zachwyca się lotniskiem w Helsinkach. Zdradził cel podróży
Za niedługo lądujemy w fajnym miejscu. W Finlandii właśnie. Teraz jeszcze jesteśmy w Helsinkach, to nie jest nasze miejsce docelowe - Friz zdradził cel podróży.

Wersow i Friz zamierzają odwiedzić wioskę świętego Mikołaja? To prawie pewne

Friz chyba chciał potrzymać chwilę fanów w niepewności i na jednym z kafelków pokazał widok z okna samolotu, jednak bez dokładnej lokalizacji. Na termometrze odnotowano temperaturę -14 stopni. Z kolei Wersow postanowiła pochwalić się, że właśnie wylądowali w Rovaniemi. Możemy podejrzewać, że wybierają się do wioski świętego Mikołaja.

Wersow i Friz polecieli do FinlandiiWersow i Friz polecieli do Finlandii Instagram @frizoluszek, @wersow

WersowWiemy, ile zarabia Wersow z Ekipy Friza. Fani są zaskoczeni. "Za co takie pieniądze?"

Influencerzy spędzili wieczór na oglądaniu kultowego serialu

Podczas pobytu na lotnisku para zaopatrzyła się w zapas słodyczy. Wszystko na potrzeby wspólnego seansu. Friz zdradził, że razem z Wersow pokochali najnowszy sezon "Wiedźmina". W pokoju hotelowym odpoczywali po podróży oglądając ulubiony serial, a Wersow piła czerwone wino.

Wieczór idealny - napisała Wersow na InstaStories.

Wersow i Friz polecieli do FinlandiiWersow i Friz polecieli do Finlandii Instagram @wersow

Friz poinformował, że niebawem pokażą pierwsze zdjęcia i relacje z wyjazdu. Jesteście ciekawi?

Więcej o: