Postać Blair Waldorf z "Plotkary" była wzorowana na znanej aktorce? Takie teorie wysnuwają fani. Podobieństw jest dużo

W październiku na HBO GO wróciła "Plotkara". Oglądać można zarówno wersję z 2007 r., jak i nowy spin off "Gossip Girl". Fanów serialu jednak od lat interesuje jedna kwestia - czyim pierwowzorem była Blair Waldorf? Okazuje się, że internauci już to wiedzą.

Od premiery "Plotkary" minęło już 14 lat. Serial wypromował takich aktorów jak Blake Lively, Leighton Meester czy Penn Bagley. W końcu doczekaliśmy się spin offu serialu z zupełnie nową obsadą. Jednak nie to najbardziej ciekawi fanów. Od lat zastanawiają się, kto był pierwowzorem głównej bohaterki - Blair Waldorf. Nie obyło się bez spekulacji, jednak najczęściej pada jedno nazwisko - Olivia Palermo.

Zobacz wideo Nowa "Plotkara" już niedługo na HBO GO [ZWIASTUN]

Więcej najnowszych informacji na temat ulubionych seriali znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Serialowa Blair Waldorf ma odzwierciedlenie w rzeczywistości? 

Wiele osób, które pokochały serial "Plotkara", od lat twierdzi, że główna postać jest wzorowana na modowej influencerce, modelce i niejako wyroczni stylu - Olivii Palermo. Spekulacje, mimo upływu lat od premiery serialu, nie milkną. A teraz odżyły, dzięki premierze spin offu serialu.

Co łączy Blair Waldorf i Olivię Palermo? Jak zaznaczają internauci - podobieństw jest zbyt wiele, by mógł to być przypadek. Obie dorastały na Upper East Side, są córkami bogatych przedsiębiorców - ojciec Olivii Palermo jest deweloperem, a matka (podobnie jak serialowej Blair) dekoratorką wnętrz. Internauci podkreślają też, że dziewczyny należą do nowojorskiej śmietanki towarzyskiej, noszą markowe stroje i otaczają się luksusem.

Kolejnym dowodem ma być zestawienie stylizacji Blair Waldorf i Olivii Palermo. Na wielu z  nich… dziewczyny wyglądają niemal identycznie. Nie ma jednak pewności, kto z kogo czerpał inspirację.

 

Olivia Palermo. Kim jest pierwowzór Blair Waldorf?

Olivia Palermo urodziła się w 1986 r. w Greenwich w USA, ale dorastała na Upper East Side w Nowym Jorku. Jest amerykańską aktorką, modelką, przedsiębiorczynią i influencerką. Karierę zaczęła od wystąpienia w reality show "The City" w MTV. Seria była emitowana od 2008 do 2010 r. Pracowała wówczas m.in. dla Diane von Furstenberg i w dziale akcesoriów magazynu "Elle". Wielokrotnie występowała na okładkach znanych magazynów, w tym "Cosmopolitan", "InStyle", "Haper’s Bazaar", czy "L’Officiel". 

Więcej o:
Copyright © Agora SA