Kim Kardashian świętuje 41. urodziny. Od bycia asystentką Paris Hilton do miliarderki. Jak zmieniła się przez lata? [ZDJĘCIA]

Kim Kardashian skończyła 41 lat. Z tej okazji Kris Jenner opublikowała na Instagramie urocze życzenia urodzinowe. Zobaczcie również, jaką metamorfozę przeszła od początku kariery.

Więcej ciekawy artykułów na temat Kim Kardashian i jej rodziny przeczytasz na Gazeta.pl

22 października najsłynniejsza celebrytka na świecie skończyła 41 lat. W zeszłym roku gwiazda zorganizowała przyjęcie na egzotycznej wyspie. Na razie nie wiadomo, jak tym razem Kim Kardashian będzie świętować urodziny.

Doda, Henry Cavill, Kim KardashianKim Kardashian ma sześć palców, ale spójrzcie w oczy Henry'ego Cavilla

Zobacz wideo Kim Kardashian wsiada do busa i jedzie na Met Galę

Kim Kardashian. Jak przez lata zmieniała się jedna z największych celebrytek świata?

Modelka, celebrytka i aktorka, a także niezwykła bizneswoman. W 2010 roku jej majątek szacowano na około 6 mln dolarów. W tym roku znalazła się na liście najbogatszych ludzi świata magazynu "Forbes". Jej fortuna wynosi ponad miliard dolarów. 

Kim Kardashian w niezwykle błyskotliwy sposób pokierowała swoją karierę. Od etapu bycia w cieniu znanej przyjaciółki, którą była Paris Hilton, po główną bohaterkę reality show, aż po bycie guru w świecie mody i kosmetyków. Kim z łatwością przekształciła swoje 15 minut sławy w prawie 15 lat bycia numerem jeden w branży rozrywkowej. Gdy do internatu trafiło kontrowersyjne nagranie z jej udziałem, przed Kardashianami otworzyły się zupełnie nowe drzwi. Nikt się nie spodziewał, że staną się jedną z najpopularniejszych rodzin świata.

W ostatnim czasie plany zawodowe Kim Kardashian wyszły poza branie udziału w kolejnych projektach modowo-urodowych. Celebrytka postanowiła pójść w ślady ojca, Roberta Kardashiana, który był prawnikiem. Gwiazda rozpoczęła studia w Kalifornijskiej Izbie Adwokackiej.

 
 

Kim Kardashian chętnie dzieli się zdjęciami ze swojej przeszłości. Często pozuje na nich z rodziną - w tym z ojcem Robertem. Pokazują one też ogromną metamorfozę milionerki. 

 
 
 
 
 

Kim Kardashian otrzymała wzruszające życzenia urodzinowe: Jestem z ciebie niezmiernie dumna, moja piękna córko

Kris Jenner przez lata zajmowała się sprawami zawodowymi córki. Kobieta we wzruszającym wpisie na Instagramie doceniła wszystkie dotychczasowe osiągnięcia Kim.

Jesteś w kwiecie wieku z czwórką wspaniałych dzieci i żyjesz swoim najlepszym życiem! Twoje życie jest pełne niesamowitych rzeczy, które uwielbiasz robić, zwłaszcza dla swojej rodziny, dzieci i innych, którzy nawet nie wiedzą, jak im pomagasz. Zawsze jesteś w ruchu, robiąc różne rzeczy dla mnie, swojego rodzeństwa i całej swojej rodziny. Jakie to szczęście, że mamy cię w naszym życiu - napisała Kris Jenner.

Matka Kim Kardashian uważa córkę za jednego z najlepszych biznesowych partnerów. Do życzeń dodała również sporo wspólnych zdjęć z przeszłości oraz takich, gdzie Kim jest już dorosłą kobietą.

Dziękujemy za tę niesamowitą podróż, którą wspólnie przeżywamy, za bycie najbardziej spektakularnym partnerem biznesowym, za wspólną pogoń za marzeniami i za każde wspólne wspomnienie. Jestem z ciebie niezmiernie dumna, moja piękna córko.
 
Więcej o: