Wersow przystraja dom Ekipy na jesień. Nie ona jedna. To samo robią inni influencerzy. Kto poddał się jesiennym trendom?

Znani twórcy internetowi rozpoczęli przygotowania do jesieni. Youtuberzy postanowili pochwalić się w mediach społecznościowych dekoracjami, którymi ozdabiają swoje mieszkania i domy.

Więcej ciekawych artykułów na temat domów gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl 

Jesień zainspirowała influencerów do wprowadzenia zmian w wystroju wnętrz. Wrzosy, dynie i świeczki stały się podstawą dekoracji domów youtuberów. Typowo jesienny nastrój na dobre zagościł w pomieszczeniach internetowych gwiazd.

Zobacz wideo Małgorzata Socha opowiedziała, jak urządzała dom. Dzieci mażą jej ściany?

Weronika Sowa - Wersow

Wersow postanowiła zrobić metamorfozę sypialni, w której na co dzień bryluje razem z Frizem. Wnętrze, w którym dominowała biel, przeistoczyło się w przytulne pomieszczenie. Youtuberka postawiła na dodatki w kolorze zielonym ze złotymi elementami. Nie zabrakło również świeczek i ozdobnych dyni. Weronika zrobiła również jesienne dekoracje. Do słoików włożyła pierniczki oraz cynamon. Oczywiście nie mogło zabraknąć specjalnej herbaty, którą youtuberka lubi pić o tej porze roku.  

WersowWersow Screen: YouTube/Wersow

WersowWersow Screen: YouTube/Wersow

WersowWersow Screen: YouTube/Wersow

WersowWersow Screen: YouTube/Wersow

WersowWersow Screen: YouTube/Wersow

Angelika Zając - Andziaks

Angelika Zając słynie z tego, że uwielbia ozdabiać dom na różne okazje. Dekoracje, które przygotowuje każdego roku na Boże Narodzenie, są spektakularne. Zanim nadejdzie magiczny czas świąt, youtuberka postanowiła wprowadzać do mieszkania jesienny klimat. Andziaks udekorowała wnętrze wrzosami i dyniami pomalowanymi na złoto. Całość dopełniły zapachowe świece.

AndziaksAndziaks Screen: YouTube/Andziaks

AndziaksAndziaks Screen: YouTube/Andziaks

Kinga Wiczyńska - Kinia

Nieco skromniej od pomieszczeń poprzedniczek prezentuj się wnętrze kolejnej influencerki. Kinia do sypialni wybrała pomarańczowe dodatki. Nad łóżkiem pojawiły się jesienne dekoracje, a parapet został udekorowany liśćmi. Całość prezentuje się całkiem przytulnie.

Kinia WiczynskaKinia Wiczynska Screen: Instagram/kinia.wiczynska

Dominik Rupiński

Na kanale youtubera już niebawem pojawi się seria filmów na Halloween. Z tej okazji Dominik Rupiński wraz z kolegami postanowili udekorować cały dom należący do The Blaze House. Youtuberzy kupili mnóstwo dekoracji, oczywiście nie mogło zabraknąć pięknych dyni. Rupiński zapowiedział, że za kilka dni widzowie będą mogli zobaczyć, jak prezentuje się dom pełen ozdób.

Dominik Rupin?skiDominik Rupin?ski Screen: Instagram/@dominikrupinski

Dominik Rupiński pokazał, jak ekipa The Blaze House dekoruje dom na HalloweenDominik Rupiński pokazał, jak ekipa The Blaze House dekoruje dom na Halloween https://www.instagram.com/stories/dominikrupinski/2688070537788739279/?hl=en

Wcześniej Dominik wrzucił do sieci filmik, w którym wraz z kolegami wybrał się do popularnych niskobudżetowych sklepów na halloweenowe zakupy. Później zamienili się koszykami i pokazali, co zdobyli.

 

Dominik Rupin?skiDominik Rupin?ski Screen: Instagram/@dominikrupinski

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.